Яка таємниця коштовності Нефертіті?

“Чорні вівці” розпочали видання серії нон-фікшн-книг для підлітків “Хроніки Архео”

На початку грудня в дитячому арт-видавництві “Чорні вівці” побачила світ нова книжка – “Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті” польської письменниці Аґнєшки Стельмашик. Це перша частина відомої історії про пригоди підлітків, які шукають скарби, розгадують таємниці та потрапляють у непередбачувані ситуації. Наразі серія налічує 10 книг і далі збільшується. Ілюстрації до видання зробив Яцек Пастернак, переклад українською здійснила Ірина Шевченко.
“Таємниця коштовності Нефертіті” розповідає про найзагадковішу пам’ятку староєгипетської цивілізації, яку знаходять діти з Польщі та Англії. А почалося все із незвичайної статті в газеті про те, що у Єгипті відкрили нове поховання. Бартек і Аня разом зі своїми англійськими друзями Мері-Джейн, Джимом і Мартіном, які також цікавляться археологією, вирушають до цієї країни. Там на них чекають карколомні пригоди на велелюдних вуличках Каїра та в безкраїх пісках пустелі, що стають “свідками” шаленого змагання шукачів скарбів.
Як каже перекладачка Ірина Шевченко, “ця книжка сподобається передусім підліткам 9 – 12 років, які люблять захопливі оповідки, а також їхнім батькам, які цікавляться пригодами та історією. Тут подані довідки про важливі артефакти та особистостей, що складають пізнавальний елемент видання. А це може бути корисним для читачів різного віку”.
Як уже мовилося, “Хроніки Архео” – це серія підліткових видань польської письменниці Аґнєшки Стельмашик. Книги написані живою цікавою мовою, в основі яких – пригоди дітей, які намагаються не лише захистити найвідоміші в світі реліквії від “чорних” археологів, але й розгадують найцікавіші в історії загадки.
У першій половині 2018 року в цій серії вийдуть ще дві книги – “Скарб Атлантів” і “Секрет великого магістра”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7407 / 4.35MB / SQL:{query_count}