“Льодовиковий період” у Львові

14 грудня маленьких і дорослих фанів легендарного мультика чекає незвичне дійство за участі улюблених героїв

Святий Миколай не байдикував упродовж року, а підготував казковий подарунок, аби вам не було сумно довгими зимовими вечорами! 14 грудня о 19.00 в приміщенні Культурно-мистецького центру ім. О. Довженка, що на Сихові, зустрічайте прем’єру –  “Льодовиковий період: таємниця кристала сили”. Улюблені шалені Білки повертаються!
У веселій та повчальній історії, поставленій українською акторами з Білорусі за мотивами анімаційного фільму “Льодовиковий період”, маленькі глядачі зможуть не тільки споглядати, а й стати безпосередніми учасниками пригод, які відбувалися з героями дуже, дуже давно. Улюблені персонажі, шаблезубий тигр Дієго і лінивець Сід опиняються в умовах глобального потепління, тобто їм грозить вимирання. Наприклад, мамонт Менні вже зменшився до розмірів собаки. І доки друзі намагаються допомогти Менні та разом із дітьми придумують, як повернути його до колишніх розмірів, на іншому кінці Землі Професор та його учениця Персик розгадують таємницю кристала, який, на їхнє переконання, може зупинити глобальне потепління.
Проте в підступного Капітана Гада є інший план – глобальне потепління перетворить весь світ на бананові джунглі, і він почне там правити. Тому Капітан задумав знищити кристал, щоб ніхто не зміг зашкодити йому. Він посилає Білок Стратта і Стратті в лабораторію Професора украсти кристал і обіцяє їм за це заповітний жолудь. Але знайти кристал непросто: білки не вміють читати, рахувати і писати, тому не можуть розібратися з картою, просять дітей допомогти їм прочитати карту і порахувати. Щойно Білки віднаходять кристал, як виявляється, що він володіє великою силою, і взяти його до рук може тільки Персик. Дівчинка впевнена, що знає, як змусити кристал працювати, і хоче здійснити експеримент, але Професор не дозволяє їй ризикувати. Білки стають свідками суперечки Професора та учениці, використовуючи її для того, щоб винести кристал із лабораторії. Так починається небезпечна подорож Персик, яку чекає знайомство з новими друзями – Менні, Сідом та Дієго, викриття Білок, які ховаються в пастці підступних Сирен, і зустріч із Капітаном Гадом віч-на-віч, який хоче знищити кристал.
Разом із героями вистави діти опиняться в центрі пригод, разом із Персик та друзями розгадуватимуть головоломки, складатимуть пазли, шукатимуть сліди, боротимуться із Сиренами і рятуватимуть кристал. Інтерактивні ігри і завдання не дадуть маленьким глядачам нудьгувати та сидіти на місці. Завдяки допомозі глядачів, мудрості Професора, мужності команди і чистому серцю Персик герої здобудуть перемогу: кристал оживе, почне падати сніг – і глобальне потепління зупиниться принаймні на кілька тисяч років. З цієї нагоди герої разом із дітьми влаштують веселу дискотеку.
Вистава не тільки розважає, але й вчить дітей робити правильний вибір, поважати мудрість дорослих, бути відповідальними і цінувати велике та чисте серце друга.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1349 / 4.37MB / SQL:{query_count}