Ярмарок Чудотворця на Святоюрській горі

Містян запрошують з 13 по 19 грудня на площу біля Митрополичих палат

У Львові повертаються до традиції ярмаркування на Святоюрській горі, започаткованій ще у ХVII столітті. Цього року на площі біля Митрополичих палат з 13 по 19 грудня працюватиме Ярмарок Святого Миколая. Впродовж тижня з 11.00 по 20.00 львів’яни та гості міста зможуть провести час у приємній святковій атмосфері разом зі своїми родинами та друзями. Про це інформує Фундація духовного відродження.
Для діток щодня з 17.00 до 20.00 проводитимуть майстер-класи: малярство на склі, різдвяні павуки із соломи, миловаріння, розпис різдвяних пряників та багато іншого.
З 17 по 19 грудня відбудуться святкові виступи дитячих колективів та місцевих виконавців.
Під час ярмарку діятимуть будиночки, де буде представлена різноманітна продукція: смачні страви, гарячі напої, сувеніри, мед, льодяники та шоколад. “Усе, що ви придбаєте на ярмарку, це не просто товар чи випите горнятко смачної кави, а ваш внесок у розвиток соціального служіння Церкви! Залучені кошти скерують на реалізацію проектів, якими опікується БО “Фундація духовного відродження” Львівської архиєпархії УГКЦ”, – запевняють організатори.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7484 / 4.07MB / SQL:{query_count}