Не будьмо байдужі!

Зі стартом у прокаті драми “Кіборги” її режисер Ахтем Сеїтаблаєв оголосив про початок ініціативи, завдяки якій сім’ї загиблих захисників Донецького аеропорту отримають фінансову допомогу

Рівно за тиждень, 30 листопада, в кінотеатрі мережі “Планета кіно” у Forum Lviv в рамках промотуру в нашому місті відбудеться допрем’єрний показ військової драми “Кіборги” Ахтема Сеїтаблаєва, яка вийде в широкий прокат з 7 грудня.
Події фільму розгортаються у вересні 2014 року. Чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту ім. С. Прокоф’єва. Саме в цей час загальновживаним щодо захисників аеропорту стає слово “кіборг”. На бойове чергування прибуває шестеро добровольців, які пробудуть тут довгі два тижні.
Військова драма “Кіборги” заснована на реальних подіях – кожен із зображених героїв має свій прототип. Серед них є представники збройних сил та добровольчого підрозділу, юний патріот і дорослий боєць, що не всидів на дивані перед телевізором. У терміналі зустрічалися різні люди, для яких захист Батьківщини став справою честі. Консультації та численні інтерв’ю, на основі яких був написаний сценарій, знімальна команда отримала від бійців Андрія Шараскіна, Євгенія Жукова, надихалася подвигами Євгенія Межевікіна, Кирила Недрі та багатьох інших бійців, які утримували аеропорт.
Зйомки фільму проводили в селі Крюківщина на Київщині, танкові бої знімали на Гончарівському полігоні під Черніговом, а на запасному аеродромі поблизу Чернігова збудували декорації напівзруйнованого аеропорту. Бюджет фільму становить 48 млн грн, половину з яких виділило Державне агентство України з питань кіно. Проект був серед переможців на 8-ому конкурсному відборі Держкіно.
До прем’єри фільму в мережі стартувала соціальна ініціатива команди фільму “Кіборги” та благодійного фонду “Повернись живим” #ЯНебайдужий. Вона має на меті привернути увагу до сімей загиблих в аеропорту і реально їм допомогти. Організатори #ЯНебайдужий обіцяють, що 5 гривень з кожного купленого квитка на фільм “Кіборги” будуть переказані на допомогу родинам загиблих захисників Донецького аеропорту. І тільки від нас із вами залежить, наскільки відчутною буде ця допомога.
“В житті кожної людини трапляються такі події, після яких життя змінюється назавжди. Моє життя, як і життя всієї нашої країни, змінилося від початку вій­ни. Я познайомився зі справжніми чоловіками, які чітко знають, яку країну захищають і в якій країні хочуть жити. Не міг залишатися осторонь і вирішив, що якщо маю такий інструмент, як кіно, то повинен зняти про них фільм! Бо мені не байдуже, що буде з моєю країною! Мені не байдуже, ким і в якій країні виростуть мої діти. А для цього кожному з нас потрібно щодня вносити свою частку в побудову нової країни. Я вірю, що фільм “Кіборги” повинен стати реальною допомогою родинам загиблих в аеропорту, – каже режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв. – Тому разом із командою фільму та фондом “Повернись живим” ми розпочинаємо соціальну ініціативу #ЯНебайдужий. Обіцяю, що 5 гривень з кожного купленого квитка на фільм “Кіборги” підуть на допомогу родинам загиблих.
Запрошую всіх українців підтримати ініціативу. Розмістіть картинку в себе на сторінці у соцмережі Facebook, розкажіть друзям і йдіть на фільм. Разом ми допоможемо родинам загиблих”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1571 / 4.37MB / SQL:{query_count}