І кіно подивитись, і мистецтвом насолодитись

Палац мистецтв запрошує львів’ян і гостей міста цікаво провести дозвілля – відвідати фестиваль “Позивний Зеніт” і Осінній салон “Високий замок”

До 10 листопада Львівський палац мистецтв запрошує на безпрецедентну національну прем’єру від авторів національного фільму “Воїни Духу” – п’ять національних фільмів “Позивний Зеніт” режисерів Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської. П’ять стрічок – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України.
В п’яти публіцистично-документальних стрічках “Позивний Зеніт” кожен глядач упізнає guy living next door – свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка в маршрутці. Детальна правда про те, як живуть і воюють бійці, покаже громадянам України, що треба поважати й цінувати військових, які охороняють мирне життя. Учасники АТО, на якій би позиції не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Як сказав один із героїв цих фільмів: “На передовій всюди так – однаково”, війна і в Широкиному, і в Іловайську, і в Авдіївці скрізь однаково страшна.
Всі п’ять кіноісторій “Позивний Зеніт” унікальні завдяки масштабності та детальній історії сучасної війни в Україні. Це ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ, фактично іміджево-патріотичний проект. Автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють більше 70 історій військовослужбовців семи ротацій добровольчого Зведеного загону ПС ЗСУ.
Хронометражі циклу п’яти фільмів “Позивний Зеніт”: 49-55 хвилин. Всі роботи озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом “Крихітка” та Katya Chilly Group. Динамічні, емоційні, сучасні, інформативні фільми “Позивний Зеніт” уже демонструють у кінотеатрах України. Дорослі та молодь – у емоційному піднесенні після перегляду кожного з п’яти фільмів “Позивний Зеніт”, адже це кіно, що наближає перемогу! А в неділю, 5 листопада, о 15.00 відбудеться відкриття традиційного міжнародного мистецького Осіннього салону “Високий замок”, основною темою якого цього разу буде скульптура та живопис. Свої твори в цих видах мистецтва представлять десятки художників з України та з-за кордону, серед яких як відомі, так і зовсім нові імена. Щорічна художня виставка має на меті популяризацію сучасного українського мистецтва, активізацію мистецького середовища Львова, ознайомлення з творчим доробком українських і закордонних професійних художників та напрямками сучасного мистецтва. Це також платформа для творчої співпраці, обміну досвідом, думками та поглядами між митцями і глядачами.
Того ж дня, в рамах Салону, відбудеться відкриття ще трьох експозицій: виставка графіки Мирона Яціва, виставка українського плакату, присвячена 100-літтю кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства, а також обласна виставка дитячої творчості.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9839 / 4.37MB / SQL:{query_count}