Захистимо планету разом!

Львівський театр ляльок здивує глядачів новою незвичною екопостановкою “Знайдена Лялька”

Львівський театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1) спішить потішити черговою прем’єрою. У неділю, 5 листопада, маленьких і дорослих глядачів запрошують на екопостановку “Знайдена Лялька”. Це динамічна історія однієї Ляльки про її подорож з випадково знайденими друзями – Качанчиком яблука, стареньким китайським Телефоном, вишуканою Лампочкою і буркотливим Черевиком. Всі вони мають спільну мрію – отримати друге життя внаслідок вторинної переробки. Але на їхньому шляху до цього існує перешкода – створений із непосортованих відходів Сміттємонстр. Саме його має здолати кмітлива Лялька та її нові друзі. 
Окрім того, що п’єса має захопливий сюжет, вона є своєрідним посібником для найменших глядачів (а відтак і їхніх батьків), який наголошує, що захист нашої планети  починається з кожного з нас. І найпростіший спосіб це робити криється в простих буденних речах, до прикладу, таких, як сортування відходів. 
“Це вистава про нашу планету і те, як кожен із нас може щодня піклуватися про неї маленькими кроками. Ця постановка стане першою в циклі під назвою “Розумна дитина” – новому напрямку діяльності Львівського театру ляльок, – пояснюють творці постановки. – До нього ввійдуть вистави та супровідні програми до них, які пізнавально розкриватимуть важливі теми у форматі, який легко сприйматимуть навіть найменші глядачі”.
“Знайдену Ляльку” за п’єсою Марти Гурин створили режисерка Ірина Пипіна, художниця Марічка Тіменик, актори і актриси Юлія Грицька, Христина Каліцька, Ірина Остюк, Світлана Кабанова, Михайло Вікс, Слава і В’ячеслав Курилки, Христина Гаврилюк, Юрій Сулик, Олександр Довгань і Василь Ковальський. 
У рамках підготовки до прем’єри команда театру разом із партнерами запропонувала глядачам додаткові акції на тему збереження довкілля – воркшоп “Друге життя речей” для дітей віком три – п’ять і шість – десять років у Музейній кімнаті театру та лекцію від Діани Попфалуші про креативні й прості секрети сортування сміття “Лайфхаки в стилі “еко” у “Першій львівській медіатеці”. А завтра, 3 листопада, розпочнеться конкурс дитячих плакатів “Давай берегти разом!” з учнями художньої школи Art School Lviv та Художньої школи 
О. Новаківського. Ви можете долучитися до неї двома способами: онлайн (ваші лайки будуть зараховані як ваш голос за плакат) і безпосередньо в театрі (діти та дорослі зможуть вибрати плакат і проголосувати за нього, кинувши номер плаката в скриньку у Музейній кімнаті).
Квитки на виставу можна придбати онлайн за посиланням ticketclub.com.ua/event/4578/ або в касі театру.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8104 / 4.36MB / SQL:{query_count}