Brutto готує подарунки до свого Дня народження

Гурт відсвяткує триріччя всеукраїнським туром “Рокі” та презентує фан-карти, які дають право безкоштовного входу на концерти

Ще 5 жовтня розпочався великий тур гурту Brutto, який пройде 23 містами України. Сергій Міхалок і його команда представлять нову концертну програму на підтримку свого третього альбому “Рокі”. Поєднання яскравих, пронизливих пісень, нестримної енергії та харизми лідера гурту Міхалка згуртували мислячу молоду фан-базу #BRUTTONOSTRA. Фани зможуть не лише вперше почути пісні з нового альбому “Poкi” наживо, але й увірватися в слем під перевірену міць музичного арсеналу Brutto. Найвідданішi прихильники отримають номерні фірмові карти, з якими зможуть безкоштовно відвідувати будь-які концерти колективу упродовж всього життя.
Новий тур стане символічним для Brutto – 1 вересня гурту виповнилося три роки. За цей невеликий термін Сергій Міхалок і його “Бригада Революційного Угару” записали три альбоми, зняли 23 кліпи, дали сотні концертів в Україні, Європі, США і Канаді, тріумфально повернулися в Білорусь і підкорили десятки рок-фестивалів, серед яких найбільший фестиваль Східної Європи Sziget.
Brutto – більш ніж музичний гурт. Це філософія, громадянська позиція і життєвий вектор. Brutto – музичний локомотив. Пісні – його пальне і запал. Фани – його сила і гаряче серце.
“#BRUTTONOSTRA – це велика і дружна родина! Ми разом долаємо будь-які перешкоди і боремося за нові перемоги! Будь реалістом – мрій про неможливе! До зустрічі на концертах!” – сказав лідер команди Сергій Міхалок.
У рамках туру гурт вже побував у Запоріжжі, Дніпрі, Кривому Розі, Кропивницькому, Житомирі. Попереду Рівне (12 жовтня), Луцьк (13 жовтня), Тернопіль (14 жовтня), Хмельницький (15 жовтня), Ужгород (18 жовтня), Івано-Франківськ (20 жовтня), Чернівці (21 жовтня), Вінниця (22 жовтня), Полтава (26 жовтня), Харків (27 жовтня), Чернігів (29 жовтня), Херсон (1 листопада), Миколаїв (2 листопада), Черкаси (4 листопада), Умань (5 листопада) і Київ (18 листопада).
У Львові концерт гурту відбудеться 19 жовтня о 19.00 у !FESTRepublic.club (вул. Старознесенська, 24 – 26). Квитки на нього можна придбати онлайн: gastroli.ua/tickets/Brutto-truby-budut-lviv/buy.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8724 / 4.36MB / SQL:{query_count}