Крилаті новини від “Крилатого Лева”

Журі обрало переможців і лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу рукописів прози на кращу книгу року

Завершилася перша частина Всеукраїнського літературного конкурсу рукописів прози на кращу книгу року “Крилатий Лев – 2017”. Авторитетне журі, у складі якого знані письменники та майстри слова – Мирослав Дочинець, Василь Стефак, Юрій Коваль, Ігор Держко, Надія Ковалик, Василь Стецик та автор цих рядків – назвали переможців. Лауреатом першої премії стала Єва Лотоцька зі Львова з твором “Параноя”. Другу премію та спеціальну відзнаку часопису “Дзвін” присудили Юлії Чернієнко з Херсона за повість “Вирок Міри”. Володаркою третьої премії стала Оксана Дрогомирецька з Івано-Франківська за повість “…і в раю вони поцілувались”. Диплом та спеціальну відзнаку отримає Юрій Коцегуб із Полтавщини за повість “Нехай лихо спить”. Диплом та спеціальну відзнаку під назвою “Сеньйор” як найкращий у конкурсі серед знаних письменників одержить киянин Василь Фольварочний за кінороман “Українська Голгофа”. Диплом та спеціальну відзнаку “За новаторський пошук в жанрі міського фентезі” здобуде Наталія Матолінець зі Львова за роман “Варта у грі”.
До десятки кращих також ввійшли, а отже, отримають дипломи конкурсу: Ольга Яворська із Львівщини за повість “Неспалима смерека”, харків’янка Людмила Іванець  за збірку  оповідань “ТарганКут”, Антоніна Листопад з Луганщини за повість “Фрактура” та Ольга Смольницька з Київщини за збірку “Притчі, казки, оповідання, повісті”.
Зважаючи на чисельну участь творчої молоді в цьогорічному конкурсі, журі вирішило визначити і найкращу вісімку серед молодої плеяди конкурсантів (умовно віком до 35 років). Їхні твори  впродовж року будуть опубліковані у спеціальних молодіжних числах часопису “Дзвін”, власне за результатами “Крилатого Лева – 2017”. Це Олена Дмитерко із Запоріжжя, Маріанна Задорожна зі Львова, Юрій Коцегуб з Полтавщини, Юрій Мартинович зі Львова, Наталія Матолінець зі Львова, харків’янка Людмила Іванець, Ольга Смольницька з Київщини та Юлія Чернієнко з Херсона.
Церемонія  нагородження і представлення книги-переможниці відбудеться наприкінці року, про що буде повідомлено додатково. І наостанок: організаційна управа “Крилатого Лева” запрошує до співпраці провідні видавництва України в питанні видання книг-переможниць у серії “Бібліотека конкурсу Крилатого Лева”. Контактний тел. 067 713 68 74.
Олесь Дяк,
засновник конкурсу, голова журі  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7125 / 4.36MB / SQL:{query_count}