Сергій Жадан вирушає в європейський тур

Спершу письменник відвідає Німеччину, Австрію, Швейцарію, Францію, Італію та Іспанію

У вересні Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz видала новий роман одного з найактуальніших українських письменників сучасності Сергія Жадана “Інтернат”. На підтримку книжки Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz організовує європейський тур автора, який триватиме протягом 2017 – 2018 років та спершу охопить Німеччину, Австрію, Швейцарію, Францію, Італію та Іспанію.
Зі слів письменника, він сподівається на серйозну та відверту розмову з публікою. “У ситуації війни та протистояння агресору, – вважає Сергій Жадан, – важливо нагадувати всім потенційним союзникам, одним із яких безперечно є Німеччина, про свою позицію, свою правду. Ми живемо в дивний час: іноді навіть речі прості, очевидні потребують повторення та проговорення. Ось цим ми й будемо займатися – нагадувати про свою правду, ділитися нею, знаходити порозуміння”.
Презентації в цих країнах відбуватимуться у рамках проекту “Підсилення звучання українських голосів у Західній Європі” за підтримки Open Society Foundations (OSF) в кооперації з європейськими літературними домами, фундаціями, представниками української діаспори в Європі.
Твір розповідає про те, як змінилося життя людей, коли на сході України почалася війна. “…Одного разу прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь, – ідеться в анотації. – Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі… Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1474 / 4.35MB / SQL:{query_count}