“Полуничне небо” вже в ефірі

Pianoбой, який дасть концерт у Львові 19 жовтня, представив новий сингл

Гурт Pianoбой представив новий сингл “Полуничне небо”. Автором слів і музики традиційно виступив Дмитро Шуров, який зараз є суддею в шоу “Х-фактор”. 
За словами Дмитра, неймовірно ніжна і чуттєва пісня народилась в стані безмежного кохання, в момент повного емоційного спокою та дзену.
“Таке кохання живе в кожній людині, але для того, щоб вивільнити його, потрібен ключ - друга людина, з якою ви створюєте спільний всесвіт, набагато більш потужний, ніж той, на який ви здатні окремо, – розповідає музикант. – “Полуничне небо” про жінку, яка є для мене ключем до “кращого мене”. 
Він написав пісню на сходинках потягу, який мчав через гори Шрі-Ланки в вечірньому сонці під час однієї з подорожей з сім'єю. На думку Дмитра Шурова, композиція відмінно б звучала і під одну гітару. Однак в процесі створення він прийняв рішення, що ця робота повинна зазвучати усіма музичними фарбами: “Створюючи “Полуничне небо”, я мислив як художник – уявляв собі полотно, на якому буду малювати свою Любов, і ні в чому себе не обмежував. Тому в ній дивним чином змогли ужитися разом і українські цимбали, і індійський сітар, і рок-група Pianoбой, і естрадно-симфонічний оркестр, і м'який вокал і сміливе піаніно”.
Пісню записували і зводили протягом трьох місяців в чотирьох різних студіях, а всього у роботі над нею взяли участь більше 50 музикантів. Днями в офіційній групі Pianoбой було опубліковано відео, в якому показали весь процес створення майбутнього хіта. Його можна переглянути за посиланням youtube.com/watch?v=czOtzv8ySA&t=3s%D0%A8%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0.
“Я вважаю “Полуничне небо” найдобрішою та найромантичною з усіх моїх пісень. Однозначно, це новий рівень для Pianoбой. Пісня увійде у повноформатний альбому, який ми готуємо до виходу в 2018 році. А вже 17 жовтня плануємо вихід кліпа на “Полуничне небо”, –  ділиться планами Дмитро Шуров. 
Сингл ви можете послухати за посиланням: soundcloud.com/piano-7/pianoboy-polunichne-nebo-premra-psn.
І не забувайте, що 19 жовтня, в рамках всеукраїнського туру, який охопить 14 міст Pianoбой заграє у Львові в Malevich Concert Arena. Квитки можна придбати за посиланням bit.ly/2g80J0U

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7665 / 4.36MB / SQL:{query_count}