Труднощі переселенців на шляху до нової домівки

На 24 Форумі видавців представлять настільну гру “Переселенська блуканина”

В рамках Форуму видавців у суботу, 16 вересня, о 12.00 в дворі палацу Потоцьких розпочнеться презентація навчальної гри “Переселенська блуканина”.
Мета цього проекту – доступно розповісти широкому загалу українців про труднощі переселенців на шляху до нової домівки, привернути увагу до порушення прав і проблеми інтеграції цієї категорії громадян України. Презентація гри на Форумі видавців стане лише першим етапом, далі настільні варіанти “Переселенської блуканини” будуть передані громадським організаціям і активістам в усі регіони України.
На заході учасники гри зможуть крок за кроком у ігровому форматі пройти шлях внутрішньо переміщеної особи: від ухвалення рішення про переселення до моменту, коли людина повністю пристосувалася до життя в новому сере­довищі. Ці кроки – не метафора: на масштабованому ігровому полі 6х4 м на гравців чекатимуть проблеми та сценарії з реального життя.
Механіка гри традиційна: за допомоги грального кубика і фішок учасники мають пройти ігрове поле, дотримуючись інструкцій. Головна особ­ливість “Переселенської блуканини” – її сценарій.  Його розробила програма “Радник з питань ВПО” спільно з самими переселенцями, які не з чуток знають, як починати все з початку і в чужих містах відстоювати свої права.  А всього у сценарії змодельовані 76 ситуацій, що описують буденні події життя ВПО.
Співавтор гри Валерія Вершиніна, менеджер проекту “Радник з питань ВПО” зазначає: “У нашому суспільстві досі не вистачає обізнаності з проблемами переселенців. Можливо, через те, що люди не уявляють, із чим тим доводиться стикатися. Гра дає можливість пожити чужим життям з усіма складними, а іноді й абсурдними подіями, які доводиться переживати переселенцям. Це унікальний досвід”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0356 / 4.35MB / SQL:{query_count}