Львівська обласна бібліотека для юнацтва запрошує

Львівська обласна бібліотека для юнацтва – цікава та креативна локація найбільшого книжкового і літературного заходу Центрально-Східної Європи 24 Форуму видавців у Львові

Дні проведення Форуму у бібліотеці запам’ятаються відвідувачам на­завжди.

14 вересня:
10.00 – Львівський міжнародний бібліофорум: студія-“адвокація”
VIII Львівський міжнародний бібліотечний форум, воркшоп.
12.00 – Презентація книги “Думне слово Богдана Смоляка” Богдана Дячишина.
14.00 – Навчаємо з Пізнайком. Проведення заняття з Галиною Сидоровою
Проведення розвивального заняття з журналами “Пізнайко” для дітей віком від двох до шести років.
14.30 – Зустріч із Наталкою Савчук. Презентація книги “Семисвіття”.
15.00 – Майстер-клас “Закладки та штампики. Зроби собі закладку”
Під час майстер-класу будемо робити з дітьми та дорослими закладки в техніці кольорової ліногравюри.
16.00 – Презентація українсько-французької дитячої книжки Ірени Карпи і Фіфі Брістош “Луї та його монстри”.
17.30 – Презентація книги Людмили Пуляєвої та Богдана Бовшика “А ти приходиш тільки в сни”.
18.30 – Презентація Співаника. Співи на балконі Бібліотеки на Ринку, 9.

15 вересня:
10.00 – Презентація дитячої книжки “Вертка бешкетна абетка”.
11.00 – Як оживають комікси. Майстер-клас за мотивами графічного роману в коміксах Флікса і Кісселя “Мюнхгаузен. Правда про неправду”. Майстер-клас веде Наталя Гайда за підтримки Goethe-Institut в Україні.
14.00 – Презентація книжки “Зелені мартенси” Йоанни Яґелло (Польща). Презентація українського видання за участі авторки.
15.00 – Ірина Мацко “Дівочі секрети”. Попрацюємо, помайструємо, відкриємо секрети, які ховаються у дівочих серцях.
15.30 – Презентація творчості Іванцових (матері Міли та доньки Галини).
16.00 – Вже не дитина і ще не дорослий? І як з цим жити?”. Презентація книжки Сергія Гридіна “І паралельні перетинаються”. Сергій Гридін знає, чим зачепити підлітка, пишучи про те, чим діти з дорослими зазвичай не діляться. А коли вони дізнаються – буває пізно. Чому діти думають про самогубство і що стає порятунком – про все це у повісті “І паралельні перетинаються”.
18.00 – Презентація молодіжного номера “Дзвона”. Презентація другого молодіжного номера в оновленому дизайні.
19.00 – Турбота як робота. Дискусія за участі Олени Стрельник. Тематичний кластер “Жінка в темі”. Обговорення монографії Олени Стрельник “Турбота як робота: материнство у фокусі соціології” (Критика, 2017).
20.00 – Презентація збірки поезій “Бруківка... Осінь... Листопад...” Наталії Калиновської. Львівська поетеса, член Української асоціації письменників, лауреат Всеукраїнської літературної премії “Гілка золотого Каштана” представить нові цикли філософської, патріотичної і любовної лірики, що посіли своє місце в новій збірці.

16 вересня:
11.00 – “Куди подівся апетит у маленьких нехочух, або Секрети і секретики здорового харчування”. Міні-лекція Анни Римаренко, авторки книжки “Як нагодувати нехочуху”.
12.00 – Зустріч фанатів мікробота з письменником Олегом Чаклуном.
13.00 – Коти-вояки: книга шоста. “Темні часи”. Презентація 1-го циклу пригодницької серії “Коти-Вояки”. Прем’єра шостої книги “Темні часи”. Зустріч з перекладачами та художником. Фан-зона. Автограф-сесія. Конкурси. Призи.
14.00 – Презентація нового дитячого коміксу про Смурфиків “Король смурф”. Презентація нової книги про синіх гномів – Смурфиків.
15.00 – Неймовірні пригоди Тягнизуба. Зустріч з Олегом “Тягнизубом” Скавишем. Знайомство з реальним героєм нового коміксу “Неймовірні пригоди Тягнизуба” – львівським силачем, педіатром-ендокринологом Олегом “Тягнизубом” Скавишем; трюки від нього та презентація коміксу.
15.00 – Творча зустріч із Наталією Щербою.
16.00 – Всесвіт DC українською. Презентація офіційних перекладів коміксів DC. На презентації куратор проекту та перекладачі представлять вже видані комікси, розкажуть про особливості роботи над ними, а також поділяться видавничими планами.
17.00 – “Як цікаво, доступно та легко ввести дитину в світ грамоти”. Автори посібника “Мій розумний зошит” фахівці дошкільної, початкової та корекційної освіти покажуть, як цікаво, доступно та легко розвивати пізнавальну активність, інтелектуальні здібності та важливі психічні функції у дітей дошкільного віку.

17 вересня:
13.30 – Презентація книги “Микола Вінграновський – дітям”. На презентації упорядник книги Мирослав Лазарук розкаже про концепцію книги, зачитає уривки з книжки та поділиться цікавими фактами з життя і творчості відомого письменника Миколи Вінграновського.
14.30 – “Бізнесмаги”, або Як виховати мільйонера. Презентація дитячої книжки Сергія та Наталії Щербакових за участі авторів.
15.00 – Презентація творчості Наталії Доляк.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7546 / 4.39MB / SQL:{query_count}