Прем’єри 24 Форуму видавців

.

“Сезони сн(л)ів”

Це результат роботи творчого львівського тандему –  поетеси Дарини Попіль та художниці Софії Філіпчук. Хоча це перша збірка Дарини, в ній зібрані поезії  різної тематики, написані авторкою за останні десять років. Лірика Дарини Попіль багата на образність і метафорику. Така повнота художніх засобів дозволила ілюстраторці Софії Філіпчук створити неповторне оформлення збірки.  Відповідно вірші є близькими до каліграм, що відчиняють двері у глибоко філософський світ ліричного героя, створюючи гіпертекст, який повністю затягує читача у свою реальність.
“Сезони сн(л)ів”  упорядковані в чотири рубрики – “Поштовхи осені”, “Міста”, “13 відтінків інтимності”, “Вічність не вічна”. Поруч із віршами українською мовою у збірці є декілька поезій польською.
Презентація збірки відбудеться у суботу, 16 вересня, о 15.00  в Народному музеї Тараса Шевченка (2 поверх Палацу мистецтв).

Арт-бук “Наречена”

Арт-платформа “Ковчег Україна” та Музей Івана Гончара представляють новий арт-бук “Наречена”. 
“Дівчатка часто одержимі архетипом “принцеса-наречена”: змалечку приміряють мамині шпильки і прикраси, роблять серпанок із тюлю. Але тепер у їхніх мріях домінують пишні сукні зі стразами та діамантові тіари. А ми б хотіли дослідити, чи можна стати принцесою у сорочці із домотканого полотна? Адже вишиті сорочки на весь рукав, ткані шовком плахти, золоті дукачі та срібні салби – все це вражає не менше за сукні з криноліном, – кажуть видавці книги. – Арт-бук “Наречена” – це мандрівка у світ традиційного весільного костюма. Ми хочемо показати неймовірну розкіш традиційного вбрання і навчити дітей відрізняти борщівську сорочку від поліської, гуцульські запаски – від полтавської плахти, впізнавати баламути, дукачі, зґарди. І можливо, тоді хтось із дівчаток захоче стати королівною у сорочці з домотканого полотна”.
“Наречена” є продовженням популярного арт-буку “Скриня. Речі Сили”, що вийшов торік у Видавництві Старого Лева (автори – Ярина Винницька, Юлія Табенська, Дмитро Осипов) і отримав персональну відзнаку мера міста і титул “Книга Форуму видавців”.
Проект створений за підтримки нашого музею на основі музейної колекції, а також колекцій відомих українських збирачів старовини – Роксоляни Шимчук (Етногалерея Роксоляни Шимчук), Уляни Явної (Давній народний одяг), Віктора Ющенка, майстерні дитячого одягу “Аденчик-Баденчик”.
Видання представлять 16 вересня о 12.00 в Етногалереї Роксоляни Шимчук (просп. Свободи, 27, 4 поверх).

“Африканські казки”

Український переклад “Африканських казок” Рока Піно та Крістофа Родлера  вперше з’явиться саме на Форумі видавців. Казки, зібрані в цій книжці, розповідають, чому, наприклад, у слонів тільки один малюк, чому курям не можна жити в одній хаті з людьми, чому гіпопотами весь час сидять у воді або чому кажан боїться сонця. Ці казки – живі оповідки, які старші люди розповідають дітям чи дорослим, коли присідають разом спочити в затінку під деревом, або тихими африканськими вечорами перед сном.
Презентація книги відбудеться 13 вересня о 15.00 у “Першому театрі” (вул. Гнатюка, 11) у вигляді вистави дитячої театральної групи “Колесо” за участі авторів.

“Солодка неділя”

До вашої уваги перша книжка від ведучої “1+1” Валентини Хамайко – колекція найкращих ідей кулінарної рубрики “Солодка неділя” шоу “Сніданок. Вихідний”. Валентина Хамайко – ведуча телеканалу “1+1”, турботлива дружина і мама трьох дітей. У своєму захопленні (випічці) вона стала професіоналом, навчалася в Україні та за кордоном, де здобула сертифікати спеціаліста з пекарського мистецтва французького та британського зразків. “Солодка неділя” – це ретельно укладена збірка сімейних рецептів найсмачніших десертів і справжня знахідка для домашньої кулінарної бібліотеки. Всі рецепти супроводжуються чіткими рекомендаціями та секретами приготування, які полегшать процес створення солодких шедеврів та нададуть їм особливого смаку.
Основна тема книжки – солодка випічка, запорука приємного аромату та затишку в домі. У книзі зібрано 58 рецептів, яких вистачить, аби кожної неділі тішити рідних новим смаколиком, що відповідає сезону та українським святковим традиціям. Тут є і традиційні на Маковія шулики, і сімейна великодня паска. Це справжній солодкий календар року!
Крім солодких рецептів, у збірці є й бонусні солоні, а також зірковий рецепт від телеведучої Наталії Мосейчук – “Королівський медовик”. Головна особливість рецептів – простота складників і натуральність. Тож на кожну неділю можна легко вибрати оригінальний перепис та приготувати щось смачне для сімейних посиденьок.
 “Саме на цьому місці рівно рік тому, презентуючи свою книжку “Сніданки в саду”, я передав естафету нашій Валі. І ось усього за рік  Валя презентує тут вже свою книжку десертів!” – наголошує Руслан Сенічкін.
Презентація книги в рамках Форуму відбудеться 14 вересня о 15.00.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9825 / 4.4MB / SQL:{query_count}