У кіно на… Дзідзя

В останній день літа вийде в прокат український народний суперблокбастер “DZIDZIO Контрабас”

Як створити файний кінофільм? Для цього потрібні цікава історія, злагоджена виробнича команда та зірки. У творчій і знімальній команді “DZIDZIO Контрабас” – народної комедії, розрахованої на широку глядацьку аудиторію, лише професіонали! А зіркові ролі у ній виконують сам Дзідзьо (Михайло Хома), учасники гурту DZIDZIO, Олена Лавренюк, Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Ігор Кондратюк та інші. Тож з 31 серпня на великих екранах кінотеатрів всієї України зустрічайте прем’єру українського народного суперблокбастера!
“Ми невипадково вирішили вийти з фільмом перед новим навчальним роком. Нам дуже хочеться, щоб завдяки  “DZIDZIO Контрабас” він почався на позитивній та веселій хвилі. Сміятися будуть усі! Гарантуємо!” – розповідає продюсер фільму Павло Сушко.
Заради досягнення своєї мрії головний герой кінокартини Дзідзьо приймає нестандартне рішення і з’явиться перед глядачами в новому образі: стане одним із трьох йолопів, які вирішили зайнятися незаконною справою. Хлопці виросли на кордоні, тому, де знайти легкi гроші,  для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина (Олена Лавренюк), всі плани руйнуються. І починається кінець світу локального масштабу, бо герої фільму заради мрії готові на все. 
“Я отримала масу задоволення на знімальному майданчику, працюючи з Дзідзьом. Це завжди весело, купа жартів та імпровізації. У фільмі прекрасний акторський склад, для глядача буде багато несподіванок. У мене незвичайна роль фатальної дівчини, яка єдина в картині говорить російською, що підкреслює колорит моєї героїні”, – ділиться враженнями акторка Олена Лавренюк.
Перший трейлер фільму, режисером якого став Олег Борщевський, набрав більше 150 тисяч переглядів на YouTube. А днями в мережі презентували другий офіційний трейлер. 
“Ви не подумайте, то не трейлер коштує три “штуки”, то один із купи жартів, які ви побачите у фільмі. В дві хвилини ми все не змогли запхнути, але сміятися ви будете обов’язково. Бо навіть мій костюм розійшовся по швах, поки я дивився трейлер”, – запевняє Дзідзьо.
А генеральний продюсер Сергій Лавренюк додає: “Попри силу-силенну смачних жартів фільм вчить сміятися із себе та з життя всіх українців”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7448 / 4.36MB / SQL:{query_count}