“Українська пісня” оголосила фіналістів

Оргкомітет конкурсу обрав 13 із 15 учасників

До Дня Незалежності України 26 серпня на “Арені Львів” відбудеться фінал масштабного національного телепроекту “Українська пісня/Ukrainian Song Project”. Того дня на одній сцені в грандіозному концерті-марафоні разом із найвідомішими українськими зірками Златою Огневич, гуртами “Тартак”, “Антитіла” та “Скрябін” виступлять молоді виконавці – фіналісти проекту з різних міст України. 
Оргкомітет “Української пісні” отримав близько 300 заявок від представників нової генерації української музики. З них було обрано 13 фіналістів – виконавців та гуртів з різних міст України, які працюють у різних музичних жанрах: “Шосте Чуття”, Double Life, Юра Самовілов, Paulman, ARLETT, “Степ”, Натоліч, Jazzforacat, San4ito/de Joker, Luka, Хас, veta Kozakova, My Ree Group. 
Ще двоє виконавців мають шанс потрапити до концертної програми 26 серпня шляхом голосування на сторінці проекту facebook.com/uapisnya. За це право до 15 серпня боротимуться учасники Kost.band, “Біла Вежа”, “Колір”, Shvets і Tasha Cruz. 
Квитки на грандіозний концерт національного телепроекту “Українська пісня –  2017” 26 серпня на “Арені Львів” можна купити за посиланням kasa.in.ua/ukrainska-pisnya-2017. Організатори кажуть, що для бійців та ветеранів АТО вхід буде вільним (достатньо показати при вході посвідчення учасника бойових дій). 

Національний телепроект “Українська пісня/Ukrainian Song Project” започаткували торік з метою пошуку, поширення та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном. Зі слів організаторів, головне їхнє завдання – створення музичного проекту з новим українським обличчям, проекту, який стане подією не лише для України, а й набуде міжнародного значення. Гасло Ukrainian Song Project – “Україна чекає, Україна вимагає української пісні!”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7049 / 4.35MB / SQL:{query_count}