“Етновир” чекає гостей

З Днем Незалежності України львів’ян вітатимуть етноколективи з різних країн світу

З 24 по 27 серпня у Львові триватиме щорічний Міжнародний фестиваль фольклору “Етновир”, який дасть старт святкуванню Дня Незалежності в місті. Він відбудеться під егідою Міжнародної ради організацій фестивалів фольклору і традиційних мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО та Міжнародної організації народної творчості (IOV). 
Найвідоміші та найколоритніші колективи з таких країн, як Македонія, Туреччина, Естонія, Індія, Польща та Україна, представлятимуть свою етнічну культуру на трьох локаціях нашого міста –  площі Музейній, площі Ринок та у ТРЦ Victoria Gardens.
Офіційний старт фестивалю відбудеться в четвер, 24 серпня, у ТРЦ Victoria Gardens (вул. Кульпарківська, 226-а) о 16.00 за участі колективів з Польщі, Македонії та України. А вже о 18.30 на площі Ринок пройде святковий парад учасників фестивалю та відбудеться офіційна церемонія відкриття.
У п’ятницю, 25 серпня, о 17.00 у ТРЦ Victoria Gardens виступить колектив з Естонії. За дві години учасники з Туреччини, Польщі, Македонії та України перехоплять естафету свята на площі Ринок. На площі Музейній презентують унікальну програму “Етно-Моцарт” у рамках Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt, який проходитиме у Львові з 18 по 25 серпня. Окрім того, тут відбудуться батли оркестрів і традиційний вечір дружби, єднання та взаєморозуміння.
У суботу, 26 серпня, колективи народів світу знову вражатимуть виступами відвідувачів у ТРЦ Victoria Gardens та на площі Ринок. А на площі Музейній представлять програму “Етнофешн” – цікавий формат фестивалю, який здобув своїх прихильників минулого року. В рамках програми відбудеться показ мод у етностилі від учасників фестивалю. 
Святковий завершальний концерт колективів-учасників фестивалю в неділю, 27 серпня, прийматиме ТРЦ Victoria Gardens.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7681 / 4.35MB / SQL:{query_count}