Від Верді до Гуно

Львівська філармонія запрошує на “Літні вечори популярної класичної музики”

Сьогодні, 10 серпня, о 19.00 у Львівській обласній філармонії в рамках проекту «Літні вечори популярної класичної музики» відбудеться концерт американського диригента та піаніста Бенджаміна Лоеба. До Львова він привіз класичну програму з оперних шедеврів, яку презентує разом зі своїми колегами-солістами Джун Лінь (фортепіано), Зулі Ініріо (сопрано), Елені Матос (мецо-сопрано), Стенлі Джексоном (тенор) і Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії.
Меломани цього вечора зможуть насолодитися арією Еболі з опери «Дон Карлос», арією Леонори з опери «Трубадур» і арією Аїди «Повернись з перемогою до нас» із опери «Аїда» Джузеппе Верді, увертюрою до опери «Весілля Фігаро» та арією Оттавіо з опери «Дон Жуан» Вольфганга-Амадея Моцарта, увертюрою «Леонора» №3 з опери «Фіделіо» Людвіга ван Бетховена, прелюдією до «Післяполуденного відпочинку фавна» Клода Дебюссі, арією Даліли «Моє серце відкривається твому голосу» з опери «Самсон і Даліла» Каміля Сен-Санса і арією Фауста «Привіт тобі, приюте милий» з опери «Фауст» Шарля-Франсуа Гуно.
Бенджамін Лоеб є засновником Міжнародного воркшопу та фестивалю диригентів, співпрацює з численними оркестрами у всьому світі, а також відвідував Аргентину та Уругвай як Артистичний амбасадор. В його списку проектів є, мабуть, все: від європейської класики Бетховена та Брукнера до ренесансних мадригалів та світових прем’єр сучасної музики.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7251 / 4.35MB / SQL:{query_count}