“Українська пісня” шукає таланти

Національний телепроект, який відбудеться 26 серпня на “Арені Львів”, розпочав приймати заявки від учасників

Днями масштабний телепроект “Українська пісня / Ukrainian Song Project”, розпочав прийом заявок від учасників. Він започаткований торік із метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном. Подати заявку можна до 1 серпня на сайті uapisnya.com.ua. У серпні оргкомітет та музичні експерти “Української пісні” оберуть близько 15 фіналістів. Ці виконавці та гурти виступлять разом із найвідомішими зірками нової української сцени у грандіозному концерті, який відбудеться 26 серпня на “Арені Львів”.
Подати заявку на участь у Національному телепроекті “Українська пісня 2017” можуть виконавці та гурти з України та з-за кордону, які співають українською мовою. Відбір музичних композицій відбувається у таких жанрах: популярна музика, танцювальна музика, рок-музика, акустична музика. Перевага при відборі надається пісням молодих виконавців, які могли б стати хітовими та наповнити український музичний простір якісним контентом. Гасло Національного телепроекту “Українська пісня / Ukrainian Song Project” – “Україна чекає, Україна вимагає української пісні!”.
Організатор “Української пісні” – громадська організація “Україна. Культура. Світ” за підтримки Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8840 / 4.35MB / SQL:{query_count}