Конкурс для молодих поетів

На Meridian Czernowitz вперше діятиме Міжрегіональна молодіжна сцена

З 7 по 10 вересня у Чернівцях відбудеться VIII Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. Участь у ньому візьмуть автори з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ізраїлю, Ліхтенштейну, Румунії, Молдови, Польщі та України.
Вперше на фестивалі діятиме Міжрегіональна молодіжна сцена – проект, що реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у рамках конкурсу “Культурна дипломатія задля діалогу”. Участь у ній зможуть взяти молоді українські автори (віком до 30 років) з Донецької, Луганської, Закарпатської, Чернівецької, Одеської та Херсонської областей, які пройдуть відбір та вже у вересні представлятимуть свою творчість на VIII Міжнародному поетичному фестивалі Meridian Czernowitz у Чернівцях. Виступ переможців конкурсу можна буде відвідати в рамках фестивалю 7 вересня. Модеруватиме захід Сергій Жадан.
Із кожної з названих областей журі вибере двох учасників. До його складу входять: письменник, музикант і громадський активіст Сергій Жадан, письменник і перекладач Андрій Любка та директор Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz, культуртрегер Євгенія Лопата. Всього участь у проекті візьме 12 молодих поетів. Тексти переможців будуть перекладені німецькою мовою.
Для того, щоб подати заявку на участь у конкурсі, потрібно надіслати на пошту molodizhna@meridiancz.com такі документи: заповнену анкету (в темі листа вказати “Meridian Czernowitz-2017”) і добірку своїх віршів (українською або російською мовами), що має містити до 20 текстів, які найяскравіше характеризують вашу творчість. Дедлайн подачі заявки – 2 липня 2017. Дорожні витрати учасників (квитки на потяг чи автобус в обидві сторони) та проживання у Чернівцях забезпечує організатор. Результати конкурсу будуть оприлюднені 1 серпня на офіційному сайті meridiancz.com та сторінці facebook.com/meridiancz.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8048 / 4.35MB / SQL:{query_count}