Сьогодні – прем’єра комедії “Ревізор” від заньківчан

За 180 років сценічного життя класичний твір Миколи Гоголя “Ревізор” пережив величезну кількість прочитань та інтерпретацій у різних куточках світу. Однак у театрі імені Марії Заньковецької до п’єси зверталися лише раз – у 1922 році, коли театр перебував ще в місті свого заснування Києві. Поставив виставу один із корифеїв заньківчан Олександр Корольчук

Який він – Хлестаков нашого часу, що своєю появою розбурхує вади сонного містечка та демонструє різні прояви слабкості людської істоти? Діапазон можливої його яви величезний – шахрай, дурник, мудрець, мисливець, здобич, пророк і навіть… месія.
Режисер вистави Вадим Сікорський обранням на роль Хлестакова Юрія Хвостенка – актора експресивного та одночасно ліричного темпераменту – задає певний тон постановці. Адже Хлестаков може бути і персонажем стихійної природи, який пристрасно вживається у кожного разу нову, щойно придуману ним небилицю, заманюючи у вир гри глядача.
Фантасмагорійності та гротеску виставі додасть сценічне рішення Наталії Тарасенко: персонажі постануть у “шкірі” різноманітних звірів та птахів у барвисто-розписній декорації. Отож, роздуми постановників над похмурим гоголівським “Ревізором” очікуються з елементами казковості, але, як і передбачає таке забарвлення, за видимою легкістю виблискуватиме алегорія тваринної природи людини в яскравому привабливому вбранні, інформує zankovetska.com.ua. Придивімося до героїв відомої історії ще раз.
Найближчі вистави відбудуться: 10, 11, 15, 21, 24 і 25 червня. Початок о 18.00. Тривалість – 2 години 30 хвилин.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7472 / 4.35MB / SQL:{query_count}