Музика – в повітрі!

21 червня Львів прийматиме Свято музики

У середу, 21 червня, вже вшосте у нашому місті відбудеться Свято музики. Цього дня з 10.00 до 22.00 Львів наповниться вільним звучанням музики, адже це свято – унікальний всесвітній приклад масової некомерційної акції за кількістю учасників та слухачів. За ці роки до участі в Святі доєднались близько 50 локацій та кілька сотень музичних виконавців. Щороку організатори заохочують до участі нові, молоді колективи, які у рамках події можуть не боятися випробувати себе перед велелюдною публікою. Тут виступають дітлахи і поважне панство, панки і народні хори, тому який би стиль ви не обрали – організатори будуть раді долучити вас до програми!
Свято музики (Fete de la Musique) – це ініціатива, що стартувала у Парижі 1982 року, і наразі охоплює понад 120 країн і 700 міст світу. Щороку 21 червня, у день літнього сонцестояння, музиканти та аматори вільно виходять на вулиці своїх міст, і разом з мешканцями наповнюють їх музичним драйвом. Вже третій рік поспіль Свято музики у Львові підтримує Львівська міська рада, а Львів присутній на французькій всесвітній мапі міст-учасників Fete de la Musique.
Особливість Світового свята музики полягає у тому, що всі виступи – безкоштовні для глядачів та неприбуткові для організаторів і виконавців. Ідея Свята – вільне поширення музики та самовираження музикантів у просторі міста. Програма формується “знизу” – організатори збирають заявки на сайті від гуртів, виконавців, локацій (музеїв, галерей, кав’ярень, магазинів, офісів, готелів, бібліотек чи навіть приватних двориків) та волонтерів.  Цього року до Свята музики у Львові вже приєдналися 16 локацій та 17 гуртів і виконавців. Тож не відкладайте й ви, і долучайтеся до міського свята своєю музикою! Інформація на сайті fetedelamusique.lviv.ua постійно оновлюється і актуалізується, незабаром – чекайте на повну програму. Вже зараз на сайті відкрита унікальна пропозиція: львівські музеї гостинно запрошують до себе музикантів. Музей Івана Труша, Львівський національний музей імені Андрея Шептицького, музей Українського мистецтва ХХ ст. імені Андрея Шептицького чекають на свою музику 21 червня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7200 / 4.36MB / SQL:{query_count}