Із Австрії з любов’ю

В середині літа у Львові відбудеться новий фестиваль класичної музики

З 13 по 15 липня наше місто прийматиме фестиваль музики композитора, засновника симфонічного оркестру K&K Philharmoniker Маттіаса Кендлінгера у Львові. Для шанувальників класики протягом трьох днів на різних сценах виступатимуть артисти симфонічних оркестрів K&K Philharmoniker, K&K Symphoniker, Українського національного хору (Львів), камерних ансамблів під керівництвом українських та зарубіжних диригентів. 13 липня у Львівській філармонії прозвучать “Блудний Син”, “Зцілення” та прем’єра Симфонії №2. Наступного дня Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького, а саме палац Потоцьких, прийматиме Концерт для віолончелі та фортепіано №1 і ранні твори для акордеона і струнного секстету. А 15 липня у Львівській філармонії пролунають увертюра до опери “Священик”, Концерт для фортепіано “Лариса” та Симфонія №1 “Маніпуляція”.
“Впевнені, що така подія матиме позитивний вплив на розвиток культурних традицій Львова – міста, в якому генеруються найкращі ідеї європейського музикування, збагатить культурне життя нашого міста, – зазначають організатори. – Такий фестиваль відбуватиметься щороку”.
Маттіас-Георг Кендлінгер народився в 1964 році в Тіролі (Австрія). Засновник австрійсько-українських симфонічних оркестрів K&K Philharmoniker, K&K Symphoniker та Українського національного хору  (Львів). Протягом останніх 15 років вони виступають у найкращих залах 18 країн Європи – таких як Herkulessaal Munchner Residenz, Tonhalle Zurich, Kanzerthaus Berlin, Wiener Musikverein, концертних залах Стокгольма, Копенгагена, Мадрида, Осло, Парижа.  Протягом сезону ми маємо понад 120 концертів. Нас цінують за чудову музичну якість та незвичну харизму. Основний склад оркестру налічує 70 осіб. Ще 60 музикантів є в додатковому складі. Від часу заснування K&K Philharmoniker записав 30 Live-CD та шість концертних DVD. Як композитор Маттіас Кендлінгер привернув до себе увагу симфонічною композицією Der verlorene Sohn (прем’єра – квітень 2006 р. у Gewandhaus Leipzig); першою симфонією Manipulation (світова прем’єра – 29 вересня 2012 р. у Львівській філармонії), медитаційною поемою Heilung (прем’єра – червень 2013 р. під час V Фестивалю Tiroler Beethoven Tage у Австрії), присвяченим власній дружині Концертом для фортепіано з оркестром Larissa (прем’єра – травень 2014 р. у Congress Graz).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.0715 / 4.07MB / SQL:{query_count}