У Шевченківський гай на фестиваль

У неділю відбудеться дев’ятий благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”

У Музеї народної архітектури та побуту ім. К. Шептицького 23 квітня  відбудеться щорічний благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”, що відбувається за сприяння БО “Фундація Духовного Відродження”. Це вже дев’ятий фестиваль.
Об 11.00 розпочнеться Архиєрейська Літургія у храмі св. Софії Премудрості Божої (м. Львів, вул. Чернеча Гора, 2, Свято-Іванівська Лавра (Шевченківський Гай), яку очолить Високопреосвященний Владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.
З 13.00 до 20.00 триватиме великий концерт сучасної української музики за участю відомих українських виконавців: ХАС, гурт “Kurbasy”, гурт “Шосте чуття”, співачок Софії Федини та Маріанни Ільків, реп-виконавця ВСЕ ПРО, ILkiv School, також танцювальної студії  iLike dance complex Вадима Лященка, дітей із Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, а також концерт на Співочому полі від ILkiv School.
Також діятимуть різноманітні майданчики: дитячий майданчик (забави, цікаві конкурси, банси); молодіжний майданчик (водіння гаївок, квест, молодіжні ігри); майстер-класи; ярмарок, частування, інтелектуальний майданчик та багато іншого; благодійна лотерея для тих, хто любить приємні сюрпризи.
Контактні дані для замовлення квитків:
(032) 261 13 89; +38 067 67 90 207;
foundation.la.ugcc@gmail.com
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7255 / 4.35MB / SQL:{query_count}