Террі Пратчетта видадуть українською

Видавництво Старого Лева обіцяє цього року потішити поціновувачів творчості культового британського письменника

Українським шанувальникам якісного фентезі та гумору Террі Пратчетта час танцювати переможний танок! Адже у 2017 році Видавництво Старого Лева потішить читачів не лише перекладами книг Ернеста Хемінгуея, що вперше з часів незалежності вийдуть в Україні, а й творами Террі Пратчетта. Видавництво видасть низку книжок з циклу легендарного автора “Плаский світ”. Першою побачить світ “Колір магії” (The Colour of Magic) із підциклу “Рінсвінд”. 
Загалом у планах Видавництва Старого Лева” на 2017 рік – вихід чотирьох книг Террі Пратчетта: The Colour of Magic (з підциклу “Рінсвінд”), Equal Rites (з підциклу “Відьми”), Mort (з підциклу “Смерть”) та The Truth (поза підциклами). Перша книжка Пратчетта українською має з’явитися у вересні. Оформлюватиме всю серію книг творча майстерня “Аґрафка” (Романа Романишин та Андрій Лесів).
“Розуміємо, що романи Террі Пратчетта перекладати складно, – зазначає куратор проекту Оля Ренн. – Елементи казки, міфологічна складова, доволі непрості метафори і порівняння, алюзії, а особливо гра слів та гумор –справжній виклик для перекладача. Для нас важливо, щоб українські читачі відчули колорит англійських текстів, а разом із тим – певні реалії, особливо жарти були для них зрозумілими та смішними. Тож до перекладу романів із серії “Плаский світ” Видавництва Старого Лева залучить кількох перекладачів, кожен з яких працюватиме у межах свого підциклу. Втім редакторська команда створить своєрідну мапу топонімів “Плаского світу” та довідник власних назв, аби підготовка всіх творів серії здійснювалася із дотриманням принципу єдності і аби  “Плаский світ” сприймався українськими читачами гармонійно та відповідно до задумів автора. Точно залучаємо до роботи над серією Олександра Міхельсона, який у 2010-ому здійснив “фанатський” переклад роману “Правда”. З іншими перекладачами ще ведемо перемовини.
Террі Пратчетт – Сер Теренс Девід Джон “Террі” Пратчетт (1948 – 2015 рр.) – культовий британський письменник, автор гумористичних романів у жанрі фентезі. Його книги перекладені 37 мовами. У світі продано понад 85 мільйонів примірників його творів. Володар численних літературних премій та нагород. 2010 року отримав всесвітню премію фентезі “За заслуги перед жанром” (Life Achievement, букв. – “за життєве досягнення”). Захоплювався комп’ютерними технологіями, відеоіграми, природничою історією та астрономією.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6662 / 4.08MB / SQL:{query_count}