Віталій Манський привезе “Рідних”

Режисер повертається до Львова з прем’єрою документального фільму

Відомий документаліст, колишній львів’янин Віталій Манський повертається до рідного міста, аби презентувати свою кінострічку “Рідні”. Прем’єрний показ фільму відбудеться 29 січня о 19.00 у кінотеатрі “Планета кіно/Forum”.  Цього вечора режисер особисто представить документальний фільм про події останніх років в Україні. За сюжетом “Рідних”, творець кінострічки вирушає до своїх родичів до Львова, Одеси, на Донбас та в Крим. Він досліджує стосунки, надії, думки таких різних, але рідних для нього людей. Крізь історію своєї родини Віталій Манський зображає новітню історію України. На прем’єрі з глядачами, окрім самого режисера, спілкуватимуться його рідні, які також знімались у фільмі. У широкий прокат кінострічка вийде з 2 лютого. “Рідних” демонструватимуть в кінотеатрах Києва, Львова, Харкова, Одеси та Ужгорода. 
Наступного дня після прем’єри в Центрі міської історії Центрально-Східної Європи відбудеться тематичний круглий стіл “Плинне теперішнє і незакінчене минуле у документальному мистецтві”. 
Віталій Манський народився у Львові, навчався у ВДІКу. Автор більш ніж 30 фільмів, які показували на фестивалях у Каннах, Берліні, Роттердамі, Локарно та багатьох інших містах. Володар понад ста нагород, серед яких “Срібний глобус” Карлових Варів, “Срібний голуб” Лейпцігського фестивалю, головні призи МКФ у Варшаві, Іглаві, Трієсті. Президент МКФ документального кіно “Артдокфест”.
Прем’єра фільму та супутні події у Львові відбуваються за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеського міжнародного кінофестивалю, Львівської кінокомісії та Центру міської історії Центрально-Східної Європи.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0163 / 4.07MB / SQL:{query_count}