Різдвяні забави на Левандівці та Рясному

У неділю, 15 січня, на Рясному та Левандівці міське управління культури спільно з місцевими активістами влаштують веселі різдвяні забави

О 13.00 в Левандівському парку (вул. Повітряна, 20) розпочнеться різдвяне дійство з вертепами та новорічними піснями. Гості свята колядуватимуть разом із вихованцями та вихованками мистецьких гуртків Культурно-мистецького центру “Супутник”: вокальної студії Blue Blues та театральної – “Язиката Хвеська”, також глядачів тішитиме своїм співом хор “Левада” і дівчата з гурту “МалДіви”. Гості з народного дому Білогорщі палитимуть ватру та частуватимуть варениками, а вертеп ГО “Мистецький простір” та гурт “КурбАси” весело та дзвінко колядуватимуть. Після забави просто неба в Левандівському парку святкування продовжиться у Народному домі Левандівки (вул. Широка, 1). 
Також у неділю з 15.00 в актовій залі школи №92 (вул. Т. Шевченка, 390) відбудеться різдвяна забава району Рясне. У програмі колядки від учнів Родинного центру “Рясне”, виступи ансамблю “Подих весни”, вертеп від  ГО “Мистецький простір” та спільна коляда від гурту “ТроєЗілля”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.2259 / 4.06MB / SQL:{query_count}