Будь щедрим – тобі сподобається!

У Львові вже утретє відбудеться благодійний концерт “ЩедреЕтно”

Наступного тижня, а саме в неділю, 25 січня, з 19.30 в нічному клубі Picasso (вул. Зелена, 88) розпочнеться драйвова благодійна вечірка “ЩедреЕтно’2015”. 
Цього року гурти “Патриція”, “Йорий Клоц” та “Гич Оркестр”, а також співак Ескен Зова та співачка Брія Блессінґ виступлять на одній сцені з метою зібрати кошти на організацію навчального табору для українських громадських активістів, які залишилися в анексованому Криму.
Проект “ЩедреЕтно” стартував у січні 2013 року, коли завдяки спільним зусиллям драйвових українських гуртів та не менш драйвових відвідувачів організаторам вдалося зібрати 25 тисяч гривень. Ці гроші спрямували на реалізацію транспортної програми навчально-реабілітаційного центру “Джерело”, де діти і молодь з ДЦП мають можливість спілкуватися, працювати та відпочивати.
В січні 2014 року організатори поставили перед собою іншу мету – зібрати 30 тисяч гривень на придбання спеціальних візків для Софійки та Лук’янчика Радишів. Діти, цілодобово під’єднані до апаратів штучного дихання, отримали можливість виходити надвір. Завдяки придбанню візків, до яких кріпляться такі апарати, вдалося суттєво полегшити життя батьків Софійки та Лук’янчика.
“Цього року ми обрали собі нову мету, – каже один із організаторів благодійної вечірки Володимир Бєглов. – Знаємо, що через анексію українського Криму там тепер діють інші закони. Це суттєво змінило не лише побут жителів півострова, але й дуже ускладнило життя громадських активістів. Благодійні фонди і міжнародні організації в Криму не працюють, законодавство суттєво зменшує або й узагалі нівелює можливості соціальних лідерів. Вони знеструмлені, демотивовані, у відчаї. Саме тому завдяки вечірці “ЩедреЕтно’2015” допомагатимемо їм”.
Проект “ЩедреЕтно” стартував у січні 2013 року, коли завдяки спільним зусиллям драйвових українських гуртів та не менш драйвових відвідувачів організаторам вдалося зібрати 25 тисяч гривень
“За порадою ми звернулися до самих представників Криму, – каже ідейна натхненниця проекту Вік­торія Міщук. – Дуже добре за останній рік у Львові себе зарекомендувала ініціатива “Крим SOS”. Тож ми пішли до її співзасновника Аліма Алієва. Під час першої зустрічі зрозуміли важливу річ: через бездіяльність центральної влади, через увагу, прикуту до війни на сході, про Крим забули. Тамтешні українські активісти (незалежно від національності) задихаються від відчаю та безвиході. Це величезна проблема. Ми переконані, що їм слід допомогти, показати, що тут, у далекому Львові, про них пам’ятають. Наш проект не “теоретичний”, саме тому ми обрали конкретний проект, який запропонував Алім. Це буде навчальний, мотивувальний табір для таких лідерів”.
А співзасновник ініціа­тиви “Крим SOS” Алім Алієв пояснює:  “Найбільш вразлива категорія людей в Криму – проукраїнські активісти, які, незважаючи на неймовірно високий рівень загрози їхньому життю та здоров’ю, і далі зберігають та розвивають зв’язок з Україною. Вони поширюють правдиву інформацію, захищають права людини, проводять різноманітні акції та культурні заходи. На жаль, зараз вони почуваються покинутими. А цьогорічне “ЩедреЕтно” є, напевно, першим проектом, покликаним надихнути саме цих людей, дати їм силу та підтримку продовжувати свою украй важливу місію в Криму”.
Квитки можна придбати в магазині “Наш Формат” (вул. Братів Рогатинців, 24), в галереї “Дзиґа” (вул. Вір­менська, 35), Будиночку Старого Лева на Різдвяному ярмарку (просп. Свободи) та безпосередньо в клубі Picasso (у день концерту). Вартість квитків – 100 грн. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.0594 / 4.09MB / SQL:{query_count}