“Саме татусі повинні читати дітям”

Книгарня “Є” та Видавництво Старого Лева презентували “Татусеву книгу”

Днями в книгарні “Є” для дітей 4 – 7 років та їхніх батьків, дідусів і бабусь провели незвичну, проте дуже цікаву презентацію “Татусевої книги” Володимира Вакуленка-К. 
Окрім самих читань вір­шів, дітлахам влаштували забави. Вони малювали свого тата, робили колажі, читали скоромовки  – загалом цікаво провели час. Забава видалась дуже насиченою. Діти гарно розважилися і дізналися багато цікавого. А батьки відкрили таланти в своїх дітях.
“Спочатку книжка мала назву “Татусева книзя”, –  каже автор видання. – Але слово “книзя” наштовхує на думку про те, що вона для малюків. Тому ми з видавцем вирішили змінити назву, бо віршики розраховані на дітей 4 – 7 років – таких, як мій син Віталик. Йому шість, і для нього, власне, я й писав “Татусеву книгу”. 
Вірші дуже сподобалися маленьким гостям. А ще вони з цікавістю розглядали веселі та кумедні малюнки, автором яких є Наталка Гайда. “Спершу я дуже здивувалася таткові, якого намалювала Наталка Гайда для “Татусевої книги”. Проте тепер так звикла, що іншого собі й не уявляю. Це образ такого собі батярського, галицького татка, який весело проводить час зі своїм сином”, – розповідає Таня Пилипець.
Поки діти розважалися, їхні батьки не нудьгували, а мали змогу поспілкуватися на різноманітні теми. Зокрема, виникла розмова про те, як привчити тата читати дитині. “Хочу подякувати Володі, що він допомагає привчати татусів до читання малюкам, бо таткам більше пасує читати “Татусеву книгу”, – жартує Таня Пилипець. 
Володимир Вакулен­ко-К. поділився з батьками своїми думками щодо читання: “Вважаю, що саме татусі повинні читати дітям. Адже матусі часто зайняті домашніми клопотами. А в татка після роботи більше часу, який він здатен присвятити дитині. Мама також може слухати”.
Мамусі й татусі, дідусі й бабусі! Читайте більше своїм діткам, проводьте з ними більше часу, розвивайте їхні здібності, розважайтесь із ними та отримуйте від цього задоволення. Адже цей період мине дуже швидко, а у вас залишаться приємні спогади про їхнє дитинство!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2108 / 4.07MB / SQL:{query_count}