“Сонце, Море, Любов...”

З 20 по 30 червня у Львові вперше відбудеться Міжнародний фестиваль авторської ляльки “Ляльк ar’t”

Наступного тижня, а саме у п’ятницю, 20 червня, у Львівському мистецько-культурному центрі Art-e-fakt galereЯ (вул. К. Ле­вицького, 17) на базі “Школи мистецтв Оксани Бондарук” відкриється перша тематична виставка в рамках І Міжнародного фестивалю авторської ляльки “Ляльк ar’t”.
Експозиція під назвою “Сонце, Море, Любов...” об’єднає роботи понад двох десятків майстрів з різних куточків України, а також із Польщі, Білорусі та Росії. Триватиме лялькова виставка десять днів – до 30 червня. 
Русалонька, пара закоханих піратів, миші-матроси, руде дівчисько із самокатом, ведмежата-морячки, дівчинка-перлинка з мушлею в руці... Це далеко не повний перелік авторських ляльок, які можна буде побачити на виставці “Сонце, Море, Любов...”. Кожна робота повертає нас у дитинство, змушує усміхатися і вірити в те, що світ довкола сповнений добра. 
“Ляльк ar’t” – новий, актуальний, сучасний, соціальний проект у сфері освіти, мистецтва та культури, розрахований на широку аудиторію учасників та відвідувачів”, – зауважує автор та засновниця Міжнародного фестивалю авторської ляльки “Ляльк ar’t”, господиня Art-e-fakt galereЯ Оксана Бондарук.
“Ця виставка пахне морем і сонцем. А ще любов’ю. Сонце, море і любов – це три сторони одного трикутника, який називається “Щастя”, – каже координатор фестивалю “Ляльк ar’t” Катерина Кирилова. – Інакше просто не буває. Принаймні не тут, не в цьому паралельному вимірі, де живуть красиві авторські ляльки і наймиліші в світі ведмедики Тедді. У них закохуєшся з першого погляду. Адже авторська лялька – це завжди щось більше, ніж просто красива оболонка”.
Протягом десяти днів виставки “Сонце, Море, Любов...” у Мистецько-культурному центрі Art-e-fakt galereЯ триватимуть і різноманітні тематичні майстер-шоу, відеолекції та майстер-класи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.7555 / 4.09MB / SQL:{query_count}