З любов’ю до Батьківщини

У Львові до 7 квітня триватиме Всеукраїнська виставка живопису “Просторами України”

фото: Андрій Польовий
Днями у ресторації “Перша Кляса” (пл. Ринок, 39) відбулось урочисте відкриття Всеукраїнської виставки живопису “Просторами України”. 
Понад 40 таких різних і водночас взаємодоповнюючих робіт тут представили 15 митців зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Коломиї та Києва. Серед них Олександра Білобран, Олександр Дмитренко, Юля Долинська, Іван Драган, Соломія Ковтун, Роман Лучук, Петро Радіонов, Любомир Худяк. 
Усі полотна об’єднує одна тема – природна краса і багатство української землі, які є невичерпним джерелом натхнення у творчості художників. На картинах ви впізнаєте карпатські крає­види у барвах різних пір року, побачите прості та затишні сільські садиби, мальовничі береги річок, відчуєте меланхолійність і тишу вечірніх дніпровських пристаней…
Більшість полотен створені на пленерах під час безпосереднього спілкування авторів з природою, художні образи трансформовані крізь призму їхніх внутрішніх відчуттів та емоцій. Це не тільки побачений краєвид, але й передовсім пам'ять про нього.
Запрошуємо усіх оглянути експозицію виставки!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0484 / 4.08MB / SQL:{query_count}