Soundtrack of My Life

Перфоманс, що підкорив Європу, покажуть у Львові

фото: dzyga.com
Сьогодні о 21.00 в Театрі для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка,11) знаменитий ізраїльський музикант влаштує аудіовізуальний перфоманс Soundtrack of My Life. 
Еліас Файнґерш  – відомий тромбоніст, виступає разом зі світовими зірками джазу, кращий музикант Швеції 2005 року, композитор, учасник  театру “КЕФ”, творець свого, особливого виду перфомансу. У нашому місті Еліас влаштує перфоманс-розповідь Soundtrack of My Life про свої мандри, пошуки сенсу та музику, яка завжди з нами. Цей твір здобув нагороду на Міжнародному театральному фестивалі в Бітолі (Македонія).
“Людина-оркестр Еліас Файнґерш творить саундтрек свого власного життя, показаного на екрані. В захопливому темпі перед нами змінюються картини з подорожей мандрівного музиканта: США, Ізраїль, Росія, Німеччина, Східна Європа... Після вистави не хочеться полишати світ, створений на наших очах”, – такими і подібними відгуками рясніла шведська преса після прем’єри Soundtrack of My Life. 
На виступи Еліаса Файнґерша приходили королівські сім’ї, президенти та урядовці, а вже сьогодні він творитиме дійство для львів’ян.
 Довідка                 
Еліас Файнґерш навчався у консерваторії в Мальме, Manhattan School of Music та аспірантурі Єльського університету. Паралельно працював у оркестрі “Метрополітен опера”, виступав з провідними джазовими музикантами – такими як Вінтон Марсаліс, Дейв Лібман і Стів Туре. У 2005-му визнаний кращим музикантом року в Швеції. Файнґерш грав чи не для всіх королів і королев Європи, багатьох керівників урядів та президентів, брав участь в десятках музичних фестивалів. Еліас віртуозно грає на спеціально створеному для нього тромбоні з двома розтрубами, що може звучати і як тромбон, і як труба, і як інші духові. Музика Еліаса Файнґерша лунає у 50 театрах, кінострічках, теле- і радіошоу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6601 / 4.06MB / SQL:{query_count}