Сплет заговорив українською!

“Видавництво Старого Лева” не перестає дивувати гарними книжками. Цього разу потішило читачів світовим бестселером Роба Скоттона

Одразу дві ілюстровані книжки всесвітньо відомого художника з Великобританії Роба Скоттона –  “Кіт на ім’я Сплет” та “Вдячний Сплет” – видало українською “Видавництво Старого Лева”.
Харизматичний та неймовірно веселий кіт Сплет став справжньою зіркою. У Західній Європі та США вже продали понад 5 мільйонів книжок про його пригоди. Понад те, створений Робом Скоттоном персонаж вийшов за межі книжкових сторінок  і став героєм однойменного мульт­серіалу, листівок і картин. Досі не було жодного перекладу пригод Сплета ні українською, ні російською, ні польською мовами.
“Старий Лев” наразі презентує дві перші книжки про веселого кота, а загалом видавництво планує продовжити видання цієї серії завдяки перекладачеві Катерині Міхаліциній. Це дотепні, добрі та по-дитячому наївні ілюстровані книжки для юних читачів про пригоди кота Сплета та його друга мишеняти Сеймура. Робу Скоттону вдається малювати неймовірно яскраві образи, наділяти їх особливими рисами, через міміку, погляди та жести передавати їхні характери та емоції. Ці книжки неодмінно сподобаються і дітям, і дорослим.
Створений Робом Скоттоном персонаж вийшов за межі книжкових сторінок  і став героєм однойменного мульт­серіалу, листівок і картин. Досі не було жодного перекладу пригод Сплета ні українською, ні російською, ні польською мовами
“Ми вже давно знали про існування цих дивовижних книг, однак придбали права на всю серію лише в цьому році і спеціально до ювілейного ХХ Форуму видавців видали дві перші книжки про цього милого котика, який нікого не залишає байдужим, – розповідає головний редактор “Видавництва Старого Лева” Мар’яна Савка. – Судячи з того, скільки емоцій викликали ті книги у всього нашого колективу, цей світовий бестселер і в Україні приречений на успіх”.

Перша книжка Роба Скоттона із серії “Кіт на ім’я Сплет” побачила світ у 2008 році в знаменитому видавничому домі HarperCollins Children Books. Зараз пригоди пухнастика описані уже в дев’яти книгах.
Автор спершу ілюстрував чужі книжки і працював над дизайном різноманітної сувенірної продукції. Але в 2003 році уклав контракт з HarperCollins і видав написану та ілюстровану ним самим книгу про баранчика Рассела, яка вийшла накладом 110 000 примірників. Пригоди Сплета друкують у світі не меншим стартовим тиражем.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2118 / 4.36MB / SQL:{query_count}