Гурт “Патриція” представив дебютну платівку

До випуску альбому “Лечу” музиканти йшли довгі десять років

У нічному клубі Picasso відгримів концерт-презентація дебютного альбому “Лечу” львівського поп-рок-гурту “Патриція” (екс-“Кожному своє”). Музиканти зібрали понад три сотні меломанів, серед яких  друзі, прихильники та колеги по цеху, а також ті, хто вітав їх зі сцени: автор і ведучий політичної програми “Прямим текстом” Остап Дроздов, який називає  “Патрицію” львівськими аристократами; скрипаль-віртуоз Олександр Божик з дружиною Юлією, які побажали хлопцям “збирати все більші і більші зали”. Ведучим концерту-презентації був Юрко Добрий (Володимир Бєглов) з “Львівської хвилі”.
Альбом “Лечу” – це одинадцять драйвових та чуттєвих пісень, справжня музична подорож творчістю “Патриції” довжиною десять років. Він відображає усі періоди творчості команди, адже містить як перші пісні в нових аранжуваннях (“Так хочеться тиші”, “Вже не твій герой”), так і музичні прем’єри (“Тримай тепло”, “Я здамся”, “Я чекаю на тебе”). Кожна композиція на диску  автобіографічна. Спеціально для запису альбому “Лечу” гурт “Патриція” пов­ністю оновив обладнання в студії та придбав нові інструменти за кордоном. До речі, пісня “Лечу”, яка й дала назву платівці, ввійшла до пісенної збірки найкращих українських хітів 2012 року в Чикаго. 
“Ми неймовірно щасливі, що змогли презентувати прихильникам свій перший альбом і подарувати їм, а заодно й собі, радість, – каже лідер “Патриції” і автор усіх пісень з дебютного альбому Остап Панчишин. – Тепер, надихнувшись схваленням публіки, можна приступати й до роботи над другою платівкою – нові тексти і музика вже є”.

ДОВІДКА


Гурт “Патриція” (екс-“Кожному Своє”) створений у 2003 р. –  час, коли музиканти групи навчалися у Львівському державному училищі ім. С. Людкевича. Творчість гурту розвивалася й тоді, коли хлопці гризли граніт науки у Львівській музичній академії ім. М. Лисенка. Навесні 2012-го команда змінила назву на “Патриція”. Учасники групи – Остап Панчишин (вокал, музика, тексти, аранжування), Володимир “Elvis” Оленський (гітара), Орест Панчишин (бас-гітара), Мар’ян Криськув (гітара), Віталій Кухарський (барабани), Роман Задорожний (клавіші), Юрій Смирнов (звукорежисер), Володимир Ходус (світлорежисер). Гурт – учасник і переможець багатьох музичних фестивалів, зокрема, “Тарас Бульба”, “Червона рута”, “Перлини сезону”, учасник концертів на сцені офіційної фан-зони ЄВРО-2012 у Львові. “ПАТРИЦІЯ” стала ініціатором низки унікальних музичних проектів та акцій. На рахунку групи – благодійний акустичний концерт до Дня святого Миколая у львівському палаці Потоцьких (2011 р.), проект “Рок-симфонія” у супроводі симфонічного оркестру (2011 р.) і серія благодійних концертів “Врятуй два життя” (2013 р.).


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8727 / 4.38MB / SQL:{query_count}