Цей дивовижний “Ляльковий світ”

Впродовж десяти днів у нашому місті гостюватиме “ETHNO’лялька”

Вже третій рік поспіль у львівському Палаці мистецтв організовують арт-проект “ETHNO’лялька” від фестивалю “Ляльковий світ”, який святкує п’ятиріччя. Він уже став для Львова доброю традицією, на нього чекають майстри, поціновувачі авторської ляльки, городяни та гості міста. Організатори фестивалю щороку залучають нових перспективних авторів, популяризують розмаїття технік та категорій виконання авторської ляльки.
Цього року цей арт-проект, який триватиме до 2 червня, зібрав у залах Палацу мистецтв кілька сотень етнічних ляльок, серед яких  як давні українські мотанки, так і сучасні текстильні ляльки у авторських інтерпретаціях: африканки Катерини Кирилової, Олени Князєвої та Юлії Дмух, герої арабських, англійських, італійських і російських казок. Та все ж найбільше інтерпретацій добре відомих нам з дитинства казкових персонажів  з “Кози-дерези”, “Принцеси на горошині” (в українському варіанті), “Лисиці і Журавля”, “Кривенької Качечки” – всіх не перелічити. 
Незмінною головною героїнею “ETHNO’ляльки” залишається мотанка. Цьогорічні кількість та розмаїття цих ляльок вражають – лише на виставці українські майстри представили їх понад 300! Новинкою 2013 року стала спіральна мотанка. 
Щоправда, організатори і учасники фестивалю вирішили не обмежуватися показом ляльок. Скажімо, Ольга Отнякіна (Бердник) з Черкас привезла на виставку керамічні іграшки-свищики, що мають вигляд казкових героїв, а Олександра Ярошевич-Лозинська організує майстер-класи валяння з вовни, у яких запрошує  взяти участь 1 та 2 червня. Проведуть і відкриту лекцію  на тему “Архетипічні образи в народних казках” . Тож відвідайте “Ляльковий світ” – тут вам точно не доведеться сумувати!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4240 / 4.14MB / SQL:{query_count}