“Франко Фест” розширює горизонти

Новий проект популярного фестивалю  поєднає у собі музику, поезію і театральні імпровізації

Новий проект популярного фестивалю  поєднає у собі музику, поезію і театральні імпровізації

Культурний проект “Франко Фест” розширює свою діяльність – відтепер він, більше знаний як фестиваль, триватиме не тільки три дні влітку, а й упродовж усього року. Організатори планують здійснювати літературні зустрічі, театральні вистави, імпровізації, концерти, виставки, перформанси та інші заходи задля створення тієї України, про яку мріяв Іван Франко. 

Новий проект “Франко Фест: Зів’яле листя” у Львові стартує  завтра, 28 листопада, в арт-кафе “Квартира 35” (вул. Вірменська, 35. “Дзиґа”, 2-ий поверх). “Перша акція із цілої низки відбудеться в цю середу та четвер у Львові і такі заходи плануємо організовувати щомісяця. Подібні акції від “Франко Фесту” відбудуться також у Києві, Івано-Франківську та Дрогобичі” – розповів директор фестивалю Остап Походжай.

У програмі заходу – 28 листопада, в середу, 20.00 розмова про Франка з Віктором Небораком та концерт рок-гурту “КораЛЛі” з Івано-Франківська. Спеціально для “Франко Фесту” хлопці підготували кілька пісень на слова письменника. Цього вечора учасники гурту також читатимуть вірші і обіцяють зіграти свої відомі пісні. 

У четвер, 29 листопада о 20.00 театр “Альтер” (м. Дрогобич) представить театральні імпровізації “Improv” на тему Франка і не тільки. Актори просять глядачів принести на захід свої улюблені книги. Варто пояснити, що Improv – це театральна  форма, що виникла в англійському і американському театрі в 60-их роках ХХ ст. і на сьогодні є надзвичайно популярною в усьому світі. В Іmprov залучені не лише актори, а й глядачі, у таких виставах використовують різні форми імпровізації, методи і структури розповіді та форми пантоміми. В Україні театр “Альтер” першим почав працювати з Іmprov.

Окрім театральних імпровізацій, у четвер відбудеться також джазовий вечір із музикантами “Jazz Club.Lviv” та розмова про Франка з Богданом Тихолазом.

Квитки  на акції “Франко Фест: Зів’яле листя” у Львові коштуватимуть 50 грн, а для членів Етноклубу і “Jazz Club.Lviv” – 25 грн.

 

ДО ТЕМИ

“Франко Фест” уперше відбувся 27-29 липня 2012 року у Нагуєвичах, рідному селі Івана Франка. Протягом трьох днів на трьох сценах фестивалю виступали відомі українські музичні гурти, відбувалися перформанси, театральні виступи та читання Франка відомими українськими письменниками, істориками, літературознавцями.    

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6650 / 4.09MB / SQL:{query_count}