До Львова повертається кабаре

Балет “Життя” презентував нову ретро-програму “ LoveSorry”

Балет “Життя” презентував нову ретро-програму “ LoveSorry”

Відомий танцювальний колектив під керівництвом Ірини Мазур відроджує давню традицію богемного Львова. У неділю балет “Життя” представив у Львові прем’єру нової сольної програми “Арт-кабаре LoveSorry”. Наступні її покази відбудуться у суботу та неділю, 1 і 2 грудня, у львівському клубі “Picasso” (початок о 19.00).

 “Арт-кабаре LoveSorry” – півторагодинна танцювальна програма створена режисером-хореографом, керівником відомого танцювального колективу “Життя”, заслуженою артисткою України Іриною Мазур. “Ми спробували відродити дух і славу знаменитих на всю Європу львівських кабаре, – пояснює вона. – Як не дивно, програму відпрацьовували лише місяць – увесь колектив був у захопленні від ідеї кабаре, тож вивчили ми її досить швидко та легко, наче на одному подиху”. Зі слів Ірини Мазур “Арт-кабаре LoveSorry” – це якісно новий мистецький продукт, у якому артисти балету з’являються перед публікою у незвичному досі іміджі та амплуа: акторів і співаків. До прикладу, під час шоу танцюристи переодягаються 12 (!) разів, приміряючи на себе часами кардинально різні образи: самозакоханого жиголо, романтичної дівчинки, навіть в’язня. Як наголошує керівник балету, це “новий формат” виступів її колективу, а вищезгадана програма – лише перша ластівка з-поміж нових звершень танцівників. Команда уже потрохи працює над досить складним, але таким популярним жанром як мюзикл. “Окрім цього ми готуємо незвичний виступ під відкритим небом до різдвяних свят для львів’ян, але не розкриватиму усіх секретів сьогодні,  скажу лише, що усі ви матимете змогу насолодитися нашим подарунком”, – додала Ірина Мазур.

Ні для кого не секрет, що батьківщиною кабаре є Франція. Саме у цій країні пишне та експресивне театрально-музичне дійство набуло статусу не просто розваги, а стало яскравим символом життя, вільного від умовностей. Свою тріумфальну ходу Європою кабаре, як форма елегантного і бурхливо-веселого дозвілля, розпочало з Парижа і ... дійшло до наших країв! Недарма ж Львів здобув славу “маленького Парижа”. Після Першої світової війни у місті Лева був справжній “кабаретовий ренесанс”. Завдяки цьому сусідня Європа знала про довоєнний Львів як про місто, жителі якого мають надзвичайно вибагливий музичний смак та тонке почуття гумору.

Тож зрозуміло, чому балет “Життя” взявся відродити давні традиції богемного Львова – і на початку ХХІ століття під час ефектного танцювального перформенсу “Арт-кабаре LoveSorry” занурити сучасну вибагливу публіку у звабливо-інтригуючу атмосферу. Звичайно ж у цьому ретро-шоу на новий лад немає традиційного канкану. Але це аж ніяк не завадить глядачам з перших же звуків музики і руху на сцені зануритися у вир пристрастей і спокус, гострих інтриг та пікантних таємниць, солодких і сміливих фантазій. Нове арт-кабаре є своєрідною мозаїкою із найрізноманітніших історій кохання: від романтичних, ніжних та зворушливих – до палких, драматичних і навіть руйнівних... Кожна композиція театрально-танцювального дійства – наче вистава у мініатюрі, зіграна, протанцьована і навіть проспівана артистами балету “Життя”. А ще, оскільки справжнє кабаре неможливе без вишуканого жарту та влучного дотепу, комічні інтермедії на різні теми піднімуть присутнім настрій і змусять щиро посміятися.

Варто нагадати, що нова ретро-програма стала логічним продовженням однойменного дебютного кліпу балету “Життя” презентованого місяць тому. Яскраве відео стало не лише вдалим анонсом для арт-кабаре, але й показало ставлення сучасної молоді до романтики і кохання. Кліп “LoveSorry” став першим українським інтерактивним танцювальним відеороликом, у якому кожен глядач може обрати власний фінал, “проголосувавши” за кохання або за гроші. Наразі більшість із тих, хто переглянув “LoveSorry”, – на стороні вічного і неземного почуття. Що не може не тішити авторів ідеї і творців інтерактивного відеоперформенсу 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7772 / 4.11MB / SQL:{query_count}