Чотири тисячі вояків із усього світу

На Львівщині все готове до масштабних міжнародних військових навчань

фото: капітан Віталій Ілик (АрміяInform)
У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові, завершилася прикінцева конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання Rapid Trident – 2020 («Швидкий Тризуб – 2020»). Маневри розпочнуться наприкінці вересня на Яворівському полігоні та триватимуть два тижні.
Як повідомляє АрміяInform, окрім Збройних сил України та США, участь у цьогорічних навчанні візьмуть військовослужбовці з Канади, Німеччини, Данії, Румунії, Литви, Польщі та Великої Британії. Загальна чисельність особового складу, який буде залучений у маневрах, сягне близько 4 тис. осіб. У навчанні братиме участь не лише колісна та гусенична військова техніка, а й армійська авіація України та військово-транспортна авіація США.
За сценарієм навчання, країна-агресор дестабілізує ситуацію в певному регіоні іншої держави і здійснює спробу окупувати її. Водночас об’єднане угруповання військ союзницьких держав організовує оборону, згодом звільняє тимчасово окуповані агресором території та проводить стабілізаційну операцію. Вагоме місце під час цього буде відведене протидиверсійним та антитерористичним діям.
Для виконання цих завдань будуть залучені підрозділи Служби безпеки України, Національної гвардії, Держаної прикордонної служби, Нацполіції, Управління державної охорони, інших силових відомств. Ще однією особливістю навчання стане ширше залучення до проведення гуманітарних місій у межах сценарію навчання Товариства Червоного Хреста України.
Найчисельніші військові контингенти, як і зазвичай, будуть від України та США. Найбільшим підрозділом від ЗС України визначена одна з механізованих бригад Оперативного командування «Південь». Залучена цього разу буде і значна кількість військовослужбовців Сил спеціальних операцій. Окрім того, для обміну військовими знаннями та узагальнення досвіду, участь у цьому міжнародному заході з підготовки військ візьмуть представники з освітніх та наукових установ Збройних сил України, насамперед освітяни та науковці Національної академії сухопутних військ, що у Львові.
Цього року Rapid Trident розширить географію і вийде за межі України. Частина його учасників перебуватиме у м. Люблін (Польща), де розташований штаб багатонаціональної литовсько-польсько-української бригади. Там, за задумом навчання, працюватиме штаб багатонаціональної дивізії, в координації з яким і виконуватиме завдання бригада, що «воюватиме» на Львівщині.
Як наголосили в АрміяInform, під час Rapid Trident – 2020 значна увага буде зосереджена на дотриманні карантинних вимог всіма учасниками, недопущенні розповсюдження коронавірусної інфекції і під час прибуття іноземних підрозділів до України, і під час безпосереднього проведення командно-штабної та польової фаз маневрів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6543 / 4.08MB / SQL:{query_count}