Сотні мільйонів доларів для українського війська

За чотири роки наші збройні сили в рамках міжнародної технічної та гуманітарної допомоги отримали матеріальних ресурсів на суму майже 247 мільйонів доларів

Про це в інтерв’ю “Урядовому кур’єру” повідомив заступник міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.
З його слів, ідеться передовсім про радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби різних типів, безпілотні літальні апарати, автомобілі на базі HMMWV і Toyota Land Cruiser різних типів, радіостанції Harris Falcon-III, прилади нічного бачення, польовий шпиталь EMEDS, речове, продовольче, медичне майно та обладнання.
Також, як запевняє Олег Шевчук, фактично безцінною є міжнародна консультативно-дорадча допомога. Іноземні радники брали активну участь в розробці проектів важливих документів оборонного планування – таких як Стратегічний оборонний бюлетень України і Воєнна доктрина. Допомагають іноземні фахівці й у реформуванні систем логістики та стандартизації наших збройних сил. Очікуваний бюджет відповідного трастового фонду НАТО становить 4,1 мільйона євро. Країни-контриб’ютори: Бельгія, Данія, Канада, Нідерланди, Польща, Туреччина і Чехія. Підписана й імплементаційна угода між Міноборони і НАТО про підтримку та постачання Програми “Україна – НАТО” з допомоги нашій державі в сферах логістики і стандартизації.
Головні проекти – розробка концептуальних документів у системі логістики Збройних сил України, удосконалення нормативної бази з урахуванням стандартів НАТО, створення сучасного складу на базі 46-го Об’єднаного центру забезпечення, оптимізація складських процедур тощо.
Також країни-партнери сприяють розвиткові військової інфраструктури. Це стосується створення навчальних центрів: підготовки підрозділів Міжнародного центру миротворчості та безпеки, Сил спеціальних операцій і Центру морських операцій ВМС.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7736 / 4.35MB / SQL:{query_count}