Без субмарин і “Леопардів”

Військово-морські сили Німеччини залишилися без боєздатних підводних човнів

Про це повідомляє Popular Mechanics. За повідомленнями видання, зараз у бойовому складі ВМС ФРН знаходяться шість дизель-електричних субмарин проекту 212А, проте всі вони з різних причин не зможуть у разі потреби вийти в море. Частина субмарин знаходиться на переоснащенні, частина проходить планове технічне обслуговування.
За словами джерела видання в німецькому парламенті, подібна ситуація склалася вперше в післявоєнній історії Німеччини. Однією з головних причин, через яку увесь підводний флот країни вийшов iз ладу, є відсутність необхідних для репмонту запчастин. Причому навіть якщо всі підводні човни увійдуть в стрій, німецькі ВМС матимуть іншу проблему: для шести підводних човнів у розпорядженні командування є тільки три підготовлених екіпажі.
Не набагато краща ситуація і з бронетанковими військами. Як виявилося, більше половини німецьких танків Leopard 2 виявилися непридатними до використання. Всього на озброєнні бундесверу зараз перебувають 244 машини такого типу, проте в повній бойовій готовності знаходяться лише 95.
Існують проблеми і в британській армії. Як заявив депутат місцевого парламенту Ендрю Боуї, кожен п’ятий британський солдат не здатний брати участь у бойових діях, пише видання The Independent. За даними часопису, через хвороби, травми, поганий фізичний стан або інші причини не можуть бути задіяні у воєнних операціях вісім тисяч солдатів. “Це дуже тривожно. Виходить, що якщо завтра раптом розпочнеться війна, у нас буде тільки 60 тисяч здатних нести службу військово­службовців”, – зазначив Ендрю Боуї. За його словами, Британія зараз стикається з низкою загроз – північнокорейською, російською, терористичною, і 60 тисяч солдатів не здатні нести все покладене на збройні сили навантаження.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0234 / 4.35MB / SQL:{query_count}