Італія та Франція визнали російський Крим

Регіональна рада Ломбардії проголосувала за резолюцію “Визнання принципу самовизначення Криму і зняття санкцій з Росії”

Як повідомляє видання Il Giorno, документ був представлений євроскептичною правою партією “Ліга Півночі”. 
Прийнята резолюція уповноважує раду Ломбардії взаємодіяти з національним урядом задля відновлення діалогу з Росією, зміни європейськими інституціями взаємин з РФ, просувати думку про необхідність скасування санкцій проти РФ, заохочувати італійський уряд засудити політику ЄС щодо невизнання анексії Криму.
Раніше, 29 червня, аналогічну резолюцію прийняла рада іншого італійського регіону – Лігурії. Крім того, 18 травня регіональна рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції –також підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та закликала італійський уряд скасувати санкції проти Росії.
Однак, міністерство закордонних справ Італії вкотре офіційно підтвердило позицію своєї країни про невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії до виконання Мінських угод.
Тим часом стало відомо, що 28 липня – 1 серпня делегація з 12 представників французького парламенту відвідає Крим. “Із 28 липня по 1 серпня ми плануємо відвідати три міста Кримського півострова: Сімферополь, Севастополь і Ялту. День військово-морського флоту Росії ми проведемо в Севастополі”, – заявив депутат національних зборів Франції і голова делегації Тьєррі Маріані.
У МЗС Франції назвали намір парламентарів відвідати окупований Крим “протизаконною ініціативою”, яка не має “нічого спільного з офіційною позицією уряду Франції, Євросоюзу та усього міжнародного співтовариства”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9338 / 4.07MB / SQL:{query_count}