Нобелівські лауреати стали на захист ГМО

109 нобелівських лауреатів підписали лист на захист генетично модифікованих продуктів (ГМО)

Про це повідомляє Німецька хвиля. “Ми вимагаємо, щоб “Грінпіс” та його прихильники переосмислили досвід фермерів і споживачів у всьому світі, де врожаї і продовольство були покращені завдяки біотехнологіям, і визнали висновки авторитетних наукових і регулюючих організацій”, – ідеться в листі. Підписанти закликали організацію припинити кампанію проти генетично модифікованих продуктів.
“Використання біотехнологій дозволить урятувати життя людей, які не мають достатньо коштів, щоб купувати їжу”, – сказано в листі. Перешкоджання цьому нобелівські лауреати називають “злочином проти людяності”.
“Немає жодного підтвердженого випадку того, що ГМО завдають шкоди здоров’ю людей або тварин”, – ідеться в документі. Масове поширення генетично модифікованих продуктів допоможе впоратися із захворюваннями, викликаними нестачею вітаміну А в організмі людини. Дефіцит цього вітаміну є причиною смерті від одного до двох мільйонів осіб щорічно, заявляють науковці.
Нагадаємо, що українські науковці також стверджують, що чутки про шкідливість ГМО та іншої продукції сучасних біотехнологій дуже перебільшені. “На сьогодні достовірно не встановлено якихось негативних ефектів для навколишнього середо­вища і здоров’я людини від використання генетично модифікованих рослин, отриманих із них харчових продуктів та кормів. У результаті 130 наукових досліджень, проведених в Європейському Союзі протягом 25 років, отримано висновок, що біотехнології не більш небезпечні, ніж традиційна селекція”, – заявляв свого часу старший науковий співробітник Інституту харчової промисловості та геноміки НАН України, доктор біологічних наук Борис Сорочинський. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4240 / 3.97MB / SQL:{query_count}