Саакашвілі обіцяє повернутися до влади

Позаштатний радник Президента України оголосив про намір повернутися разом зі своїми соратниками у Грузію та через рік перемогти на парламентських виборах

фото: magmens.com
Таким чином колишній глава грузинської держави спростував тверд­ження низки ЗМІ та політиків про те, що він і його прихильники нібито мають намір здійснити у Грузії переворот. “Ми повернемося до влади шляхом виборів!” – наголосив Саакашвілі.
За його словами, “те, що відбувається сьогодні у Грузії, – катастрофа”. “Нинішня влада довела країну до злиднів”, – зазначив колишній президент. Невдачі чинної влади він пояснив її орієнтацією на Росію, однак майбутнє Грузії, впевнений Саакашвілі, багато в чому залежить від того, що відбувається в Україні, пише “Європейська правда”.
Тим часом у вівторок, 17 лютого, стало відомо, що прокуратура Грузії офіційно звернулася до України з проханням про екстрадицію Саакашвілі. У Києві заявили, що запит перебуває на стадії розгляду, відповідь залежатиме від результатів екстрадиційної перевірки.
У Грузії Михаїл Саакашвілі оголошений у розшук за кількома кримінальними справами, зокрема, за розт­рату державного бюджету та перевищення службових повноважень. Улітку 2014-го його викликали на допит у головну прокуратуру Грузії, проте з’явитися на нього колишній президент країни відмовився, звинувативши нинішню владу країни в політичному переслідуванні опонентів і зазначивши, що не збирається “брати участь у цьому фарсі”.
13 лютого Президент України Петро Порошенко призначив Михаїла Саакашвілі своїм позаштатним радником. На новій посаді екс-президент Грузії буде курирувати роботу міжнародної ради, основним завданням якої стане надання рекомендацій щодо реформування українського законодавства.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9548 / 4.06MB / SQL:{query_count}