Субсидії: нові правила подачі документів у 2021 році

Заяви можна буде подати поштою, онлайн, а також в місцевих громадах

Субсидії в 2021 році видаватимуть за новими правилами, зокрема, управління соцзахисту припинять особистий прийом громадян. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна. З її слів, заяву можна буде подати в місцевій громаді, поштою, або онлайн на офіційному сайті або в додатку Дія.
«Це пов'язано з реформою децентралізації. В громадах є соціальні підрозділи, які повинні приймати заяви від людей. Це стосується 67 видів допомог. Зокрема, і про субсидії», – зазначила урядниця.
При цьому для тих трьох мільйонів осіб, які вже є в програмі, нічого не змінюється. «Ми автоматично повністю перепризначували близько трьом мільйонам домогосподарств субсидії», – сказала міністерка.
Кабмін в 2020 році тричі переглядав програму отримання субсидій. «Останнє рішення, яке прийняли в грудні, стосується людей, які отримують допомогу з часткового безробіття. Бо є умова – три місяці потрібно платити єдиний соціальний внесок», – каже Марина Лазебна.
Також отримати допомогу можна і в тому випадку, якщо в родині хтось доглядає за особою з інвалідністю. Легше це зробити буде і тим, хто став безробітним. Адже тепер доходи беруться за останній місяць, а не за півроку, як було раніше. У свою чергу ті громадяни, які раніше не підпадали під програму, можуть подавати документи в будь-який момент.
Українці, чиї родичі працюють за кордоном, можуть отримати субсидії. «Ми не будемо звертати увагу цю позицію. Бо раніше треба було декларувати», – сказала урядниця.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5620 / 4.06MB / SQL:{query_count}