Дешевший газ

НАК “Нафтогаз” у жовтні знизив ціну на блакитне паливо для населення

У жовтні ціна на газ для населення буде на 4,9% нижчою порівняно з вереснем, про що інформує пресслужба НАК “Нафтогаз України”. Отже, у жовтні газ коштуватиме 4272,76 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат).
“Хоча ціни газу на європейському ринку вже суттєво збільшилися порівняно з літнім рівнем, регульована ціна газу в Україні визначається за формулою, що відображає ринкові ціни з двомісячним відставанням”, – зазначено в повідомленні.
Загалом з квітня ціна, за якою НАК “Нафтогаз” продає газ для потреб населення, знизилася на 32%, додають у компанії. Також у ній зазначають, що жовтнева регульована ціна газу виявилася нижчою, аніж ціна на умовах пропозиції “Газовий запас” на майже 600 грн за тисячу кубометрів.
“За умовами пропозиції, у жовтні споживачам буде запропоновано оплатити газ за нижчою, регульованою ціною. Придбаний газовий запас при цьому буде збережений на зимові місяці, коли очікується збільшення регульованої ціни. При цьому, якщо споживач не використає за зимовий сезон увесь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться такому споживачеві на його рахунок у повному обсязі”, – сказано в повідомленні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.5037 / 4.06MB / SQL:{query_count}