XІX Міжнародний економічний форум: що обговорюватимуть

Упродовж двох днів Львів стане столицею економічного життя України

У Львові 31 жовтня – 1 листопада за сприяння Львівської облдержадміністрації на “Арені Львів” відбудеться XІX Міжнародний економічний форум Invest In Lviv Region.
Міжнародний економічний форум – це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентноздатністю регіонів, їхнім стратегічним розвитком та економічним зростанням. Головними завданнями цього заходу є представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами.
Заплановано, що заходи першого дня форуму включатимуть чотири блоки: “Аутсорсинг бізнес-процесів як інструмент динамічного розвитку економіки Львівщини”, “Впровадження нових технологій. Еволюція промислового виробництва”, “Індустріальні парки як прогресивний інструмент залучення технологічних компаній” і “Фінансові інструменти розвитку: світова практика та перспективи для України”.
У другий день форуму передбачено проведення тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародної технічної допомоги та енергозбереження і відновлюваної енергетики.
За додатковою інформацією щодо участі у заході можна звертатись в управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації за номером тел.: (032) 261-20-40 та/або на електронну адресу: invest.loda.forum@gmail.com.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.9302 / 4.07MB / SQL:{query_count}