Нарахування субсидій: які зміни з травня

Із 1 травня в Україні відбулися зміни у нарахуванні субсидій

Автоматично субсидії перепризначать трьом мільйонам домогосподарств. Окремі категорії субсидіантів мають повторно подати в органи соцзахисту декларації про доходи та заяви на переоформлення субсидії. Серед них:
– орендарі житла;
– внутрішньо переміщені особи;
– сім’ї, яким раніше субсидію призначили не на зареєстрованих в помешканні, а на тих, хто там фактично проживає;
– сім’ї, де є люди працездатного віку, які не працюють або мають дохід, що нижчий за мінімальний (за 4173 грн);
– сім’ї, у складі яких відбулись зміни протягом минулого року.
Окрім того, готівкову субсидію тепер отримуватимуть не всі домогосподарства, а лише ті, що не мають заборгованості за комунальні послуги.
Отже ті, хто станом на початок місяця мають заборгованість за оплату комунальних послуг, будуть переведені на безготівкову форму виплати субсидій. Кошти надходитимуть не на рахунок пільговика, а переказуватимуться на рахунок Мінсоцполітики в Ощадбанку, а потім – виконавцям комунальних послуг згідно з реєстрами нарахувань, інформує Твоє місто. Але для нарахування субсидії потрібно буде погасити борг.
Водночас у Мінсоцполітики зазначають, що борги за газ, що виникли через коефіцієнт приведення до стандартних умов, що його запровадила низка облгазів, не враховуватимуть. Облгази зобов’язали подати в управління соцзахисту інформацію щодо застарілих боргів без урахування сум, що накопичились через зазначені коефіцієнти.
Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4-ому кварталах 2018 року. Допомогу на опалювальний сезон 2019 – 2020 рр. – на основі доходів 1-2-го кварталів 2019 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4001 / 4.06MB / SQL:{query_count}