Гроші підуть на субсидії й танки

Президент України Петро Порошенко підписав Закон “Про внесення змін до Державного бюджету України на 2017 рік”

Про це повідомляє офіційний сайт глави держави. Згідно зі змінами, доходи держбюджету планується збільшити із 731 млрд до 770,9 мільярда гривень. Видатки – із 800 до 841 мільярда. Граничний розмір дефіциту держбюджету зберігається на рівні 77,6 мільярда, натомість граничний розмір державного боргу України буде збільшений із 1,7 до 1,82 трильйона гривень у зв’язку з докапіталізацію ПриватБанку.
“Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету – це найбідніші верстви населення, люди, які користуються субсидіями. Ми маємо гарантувати, щоб видатки в повному обсязі були профінансовані”, – наголосив Петро Порошенко, зазначивши, що перевиконати план наповнення держбюджету вдалося завдяки детінізації та боротьбі з корупцією.
З його слів, успішною є експериментальна програма, в рамках якої перевиконання надходжень від митниці спрямовується на будівництво доріг в областях України. Ще одним вагомим напрямком він назвав фінансування сільської медицини. Для цього парламентарі передбачили чотири мільярди гривень.
Окрім цього, зміни до держбюджету-2017 забезпечать фінансування важливих напрямків у вітчизняному оборонному секторі. Значна частина коштів, за інформацією Президента, буде спрямована на будівництво заводу з виготовлення боєприпасів, оснащення української армії декількома надзвичайно важливими типами озброєння, зокрема танками “Оплот”, закупівлю засобів радіоелектронної боротьби, безпілотних літальних апаратів, а також соціальний захист військовослужбовців.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8382 / 4.34MB / SQL:{query_count}