Пенсії на інфляцію не вплинуть

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що збільшення пенсій не призведе до зростання інфляції

“Підвищення пенсій відбуватиметься не завдяки інфляційним грошам, а за рахунок додаткових надходжень коштів з економіки, тому про жодну інфляцію йтися не може!” – наголосив урядовець.
Зі слів міністра, уряду вдалося уникнути зростання рівня інфляції завдяки продуманим крокам, які були зроблені торік та стали підготовкою для проведення пенсійної реформи.
“Саме тому спочатку була ліквідована прив’язка мінімальної зарплати до прожиткового мінімуму і вже після того підвищений розмір зарплат, що забезпечило необхідний ресурс для збільшення соціальних виплат та дозволило прогнозувати перерахунок пенсій”, – пояснив Андрій Рева.
Урядовець акцентував увагу на активній детінізації економіки після збільшення розміру мінімальних зарплат та проведення змін у трудовому законодавстві.
“За чотири місяці з початку року заробітна плата в Україні зросла на 37 відсотків, на 45 відсотків збільшилися доходи місцевих бюджетів від податку на доходи фізичних осіб, а станом на 1 травня Пенсійний фонд отримав понад план 7,9 мільярда гривень, що дозволяє очікувати надходження необхідної суми для підвищення пенсій. Це означає, що не потрібно дотувати зростання пенсій з бюджету, це будуть власні надходження Пенсійного фонду”, – резюмував міністр.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8303 / 4.34MB / SQL:{query_count}