У пошуках праці

Роботодавці в січні найчастіше шукали спеціалістів у сфері продажів, IT, маркетологів та адмінперсонал. Серед пошукачів же найактивнішими виявилися молоді фахівці

На українському ринку праці січень був місяцем традиційно низької активності. Цього року додатковим фактором застою стала політична нестабільність. У першому місяці 2014-ого вакансій було опубліковано практично стільки ж, скільки і в грудні 2013-ого. Динаміка склала майже 5%. Про це свідчить дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
Найбільшу кількість вакансій у цьому місяці пропонували спеціалістам у сфері продажів. Друге місце традиційно посідають спеціалісти у сфері інформаційних технологій. Далі картина звична – маркетинг, адміністративний персонал, банківський сектор, вакансії для молодих спеціалістів.
Найактивнішими в січні були молоді спеціалісти: саме їх резюме в найбільшій кількості розміщували в базі даних Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна. У регіональній картині певні зміни – Дніпропетровська область знову посідає друге місце за кількістю пропозицій, випередивши найближчого конкурента – Донецьку область (уперше таке спостерігалося восени 2013-ого).
Січень – місяць високої конкуренції. Це пов’язано як із сезонністю (ринок унормовується після зимових свят), так і з політичними потрясіннями. Найнижчі значення hh.Індексу (співвідношення кількості резюме і кількості вакансій) і найбільша затребуваність спеціалістів традиційно спостерігається у таких професійних сферах: “Продажі”, “IT, Телеком”, “Виробництво”, “Медицина” та “Страхування”. Хоча список професійних сфер незмінний, абсолютні значення дещо вищі порівняно з груднем 2013-ого.
Ситуація в країні відобразилась і на регіональному ринку праці. До топ-10 цього місяця потрапили вакансії з порівняно невисоким рівнем оплати. У багатьох випадках це такі, які закриваються упродовж тривалого періоду або постійні пропозиції від великих системних компаній, які здійснюють безперервний набір персоналу.
Топ-100 регіональних вакансій також містить пропозиції для програмістів і розробників, у той час як рекордно зменшилася кількість вакансій із зазначенням зарплати для спеціалістів на виробництво.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7047 / 4.07MB / SQL:{query_count}