Медова Україна

Наша держава є першою в світі з виробництва меду

Так, на одну людину ми виробляємо – 1,5 кг меду. Про це повідомили в агенції AgriEvent, йдеться у повідомленні асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”.
За даними агенції, Україна впевнено тримається в трійці світових лідерів з виробництва меду, а найближчим конкурентом України з виробництва меду серед країн ЄС є Іспанія, яка в світовому рейтингу поступається Україні 11-ма позиціями. “Україна випереджає країни Європи за обсягами виробництва меду в декілька разів”, – сказав директор AgriEvent Анатолій Циркун. За його словами, позитивною є тенденція до постійного збільшення обсягів експорту меду з України, який упродовж останніх трьох років зріс майже вдвічі, з 7 до 13 тис. тонн відповідно.
“2013 рік має бути не менш продуктивним – за результатами першого півріччя було експортовано 7,9 тис. тонн, а загалом очікується, що експорт за підсумками року становитиме близько 20 тис. тонн”, – зазначив Анатолій Циркун. За даними експерта, в 2012-му виробництво меду в Україні становило 70,3 тис. тонн, що на 40% більше аналогічного показника в 2000-му. “Якщо розглядати регіональний розріз, то найбільшими виробниками меду в 2012-му стали Донецька, Миколаївська та Житомирська області”, –  резюмував Циркун.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.0557 / 4.07MB / SQL:{query_count}